stat

Spotkanie z Joyce Carol Oates

W ramach #10latLS zapraszamy na spotkanie online z Joyce Carol Oates, wybitną amerykańską pisarką. Natalia Szostak połączy się z J.C. Oates z Goyki 3 Art Inkubatora w Sopocie*. Spotkanie będzie też transmitowane 11 listopada o 18.00 na profilu FB festiwalu (w wersji polskiej) i na FB Goyki 3 (w języku angielskim), prowadzić je będzie Natalia Szostak. Rozmowa będzie tłumaczona symultanicznie na język polski, a także na polski język migowy.

 
Joyce Carol Oates amerykańska pisarka, autorka licznych powieści, opowiadań, esejów oraz sztuk teatralnych. Laureatka wielu nagród, m.in. National Medal of Humanities, National Book Critics Circle Ivan Sandrof Lifetime Achievement Award, National Book Award oraz PEN / Malamud Award for Excellence in Short Fiction. Była kilkakrotnie nominowana do nagrody Pulitzera. Joyce Carol Oates jest autorką ponad czterdziestu powieści. W Polsce ukazały się m.in. Blondynka (tłum. Mariusz Ferek), Mama odeszła, (tłum. Katarzyna Karłowska), Tatulo (tłum. Łukasz Witczak), Kartagina (tłum. Katarzyna Karłowska).
 
Natalia Szostak dziennikarka kulturalna Wysokich Obcasów i Książek. Magazynu do czytania. Lubi psy i gofry z bitą śmietaną. W 2022 r. ukaże się jej debiutancka powieść.
 
fot. Dustin Cohen

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy:
Zapisy na spotkanie w Goyki 3:
https://app.evenea.pl/event/spotkaniezjcoates

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakie wydarzenie artystyczne zainaugurowało działanie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu?