stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ruszaj w Drogę - Żuławy

  • środa, 10 stycznia,
    godz. 17:30
  • Sopoteka
    Sopot, Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II piętro)  mapa
  • wstęp wolny

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Biblioteka Sopocka - Sopoteka zapraszają na nową prezentację podróżniczą o Żuławach.Na spotkaniu Klubu "Ruszaj w Drogę" pt. "Ruszamy na Żuławy!" Maciej Marczewski udowodni, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Pokaże najciekawsze miejsca na Żuławach, które świetnie nadają się na weekendowe wycieczki.

Podpowie jak zacząć turystyczną przygodę ze zwiedzaniem Żuław.

Oprócz miejsc, w których każdy turysta dowie się więcej o historii i wyjątkowości "żuławskiej optymistycznej depresji", wspomni też te niedostępne, w których czas zatrzymał się wiele lat temu, i które wciąż czekają na ratunek. Maciej Marczewski wyjaśni, dlaczego na blogu i prezentacjach mówiąc o Żuławach nazywa je "Bieszczadami Północy", co według niego łączy Żuławy z sąsiednim Kociewiem i Kaszubami, i dlaczego na każdym kroku zachęca do odkrywania Żuław.

Spotkania Klubu "Ruszaj w Drogę!" dedykowane są osobom poszukującym sprawdzonych pomysłów na wycieczki po najbliższej okolicy. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Maciej Marczewski pokaże, co warto zobaczyć na Żuławach i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Spotkanie klubowe to świetna okazja do sprawdzenia, jak o Żuławach opowiadają podróżnicy, którzy od ośmiu lat zwiedzają bliższe i dalsze zakątki naszego kraju.

Klub Ruszaj w Drogę! to cykliczne spotkania podróżnicze w Trójmieście i okolicach. Terminy kolejnych znajdziesz w kalendarzu:

www.klub.ruszajwdroge.pl

Patroni Medialni:
Radio Gdańsk S.A.
Trojmiasto.pl
PartyMap - imprezy, koncerty, wydarzenia
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij