• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przesłuchania do Chóru Razzle Dazzle

Śpiewasz? To idealnie! Już teraz możesz śpiewać razem z nami! Jesteśmy grupą otwartych i pełnych energii miłośników wspólnego śpiewania. Uwielbiamy podejmować muzyczne wyzwania!

Chór mieszany Razzle Dazzle powstał w Gdyni w 2018 roku, działa pod skrzydłami Fundacji "Śpiewaj!"
Otrzymaliśmy złoto na 18. Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chóralnej Mundus Cantat w Sopocie w kategorii Spiritual, gospel, jazz (muzyka rozrywkowa), złoty medal na 2nd World Virtual Choir Festival w Bandung w Indonezji w kategorii Pop and Jazz za wideo do utworu "Barbar' Ann" zespołu "The Beach Boys" oraz nagrodę specjalną za Best Artistic Visualization. Wyśpiewaliśmy srebrny dyplom w kategorii muzyki rozrywkowej na V Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej "Music Everywhere" w Gdańsku.

Realizowaliśmy projekty telewizyjne i koncerty online (m.in. nagranie do programu "Project Lady" oraz wykonanie piosenki "Idziesz ze mną" z Dawidem Kwiatkowskim w Operze Leśnej podczas Polsat SuperHit Festiwalu).

Repertuar filmowy i rozrywkowy to nasz znak rozpoznawczy! Śpiewamy kompozycje z USA, Ameryki Południowej, Afryki, Azji oraz nasze polskie melodie. Jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje!
Zapraszamy na przesłuchanie w środę 4 października 2023, w godz. 19:00-20:00 do Konsulatu Kultury, ul. Jana z Kolna 25, Gdynia (sala w "wieży", na II piętrze).
Szukamy chórzystów w wieku 18-45 lat, posiadających doświadczenie muzyczne (śpiew, gra na instrumentach muzycznych lub dobry słuch muzyczny).
Szczególnie zapraszamy śpiewających mężczyzn (tenorów i basów).

Nie musisz specjalnie przygotowywać się do przesłuchania, dostaniesz do powtórzenia kilka podstawowych ćwiczeń wokalnych i rytmicznych.
Z nami nie ma nudy, a pod okiem dyrygentki na pewno rozwiniesz swoje umiejętności wokalne!
Próby chóru odbywają się w poniedziałki i w środy w godz. 19:00-21:00 w Konsulacie Kultury, ul. Jana z Kolna 25, Gdynia.
Przed ważnymi projektami będziemy prowadzić dodatkowe próby w środy (a już niedługo bierzemy się za nagranie płyty!).

Masz pytania? Napisz!
nowychorgdynia@gmail.com lub przez fp Razzle Dazzle Choir

Zajrzyj na nasze kanały:
yt - youtube.com/c/razzledazzlechoir;
ig - instagram.com/razzledazzle_choir;
tiktok - tiktok.com/@razzle_dazzle_choir;
www - razzledazzle.pl

Opinie

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?