stat
Impreza już się odbyła

PC Drama - Morze otwarte

Mężczyzna i Kobieta, bezdzietna para z wieloletnim stażem, mieszka w domku nad zimnym morzem. Niespodziewanie w ich samotniczym życiu pojawia się Chłopak, który radykalnie zmienia relacje między bohaterami. Jaka okaże się jego rola? Czy zostanie dzieckiem, którego nigdy nie mieli? A może młodym kochankiem Kobiety?

autor: Jakub Roszkowski | reżyseria: Adam Nalepa | wykonanie: Monika Chomicka-Szymaniak, Piotr Biedroń, Dariusz Szymaniak | muzyka na żywo: Maja Miro-Wiśniewska | prowadzenie spotkania: Katarzyna Kręglewska

Morze otwarte to poetycki, oniryczny tekst Jakuba Roszkowskiego, pochodzącego z Gdańska dramatopisarza i reżysera, wieloletniego dramaturga Teatru Wybrzeże, a od 2016 roku kierownika literackiego Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest to wielowymiarowa opowieść o miłości, którą zabija rutyna; o niezrealizowanych marzeniach i ukrytych pragnieniach. Morze otwarte znalazło się w finale Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej w 2009 roku.

Czytanie wyreżyseruje Adam Nalepa, wychowany w Niemczech reżyser. Ma on na swoim koncie m. in. szereg spektakli przegotowanych w Teatrze Wybrzeże ( Blaszany bębenek, Nie-Boska komedia, Czarownice z Salem, Maria Stuart) i Teatrze Boto w Sopocie (Nord-Ost, Zielony mężczyzna, Podróż do Buenos Aires).

Sprzedaż biletów i rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak:
- w dni robocze w godzinach od 15.00 do 21.00
- w soboty i niedziele od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na wydarzenie należy opłacić i odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dane wydarzenie.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Na wydarzeniach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane.
Zasady sanitarne: Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu. Noszenie masek na terenie Klubu Żak jest obowiązkowe. Prosimy o zachowanie dystansu. Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu kina (podstawowe dane widzów uczestniczących w wydarzeniach: imię i nazwisko, data i godzina wydarzenia, kontakt do uczestnika wydarzenia (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danym wydarzeniu. Dane będą zbierane w celu poinformowania uczestników wydarzenia o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

Środki bezpieczeństwa: dostępne są środki do mycia i dezynfekcji rąk, w holu, w kawiarni, w toaletach, przy wejściach do kina i do Klubu; pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej znajdują się przy wszystkich wyjściach z Klubu.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 - 25 zł
  • Bilet ulgowy
    15 zł
Bilety:
15 zł ulgowe* / 20 zł super zniżka* na Kartę do Kultury / 25 zł bez zniżek
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.
Liczba miejsc biletowanych ograniczona do 120, udział w wydarzeniu przy zachowaniu dystansu i w masce.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdańsk był jednym z sześciu miast - organizatorów Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. W którym roku odbyło się to sportowe wydarzenie?