• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Opowieści z Chatki Hagrida - komediowy spektakl improwizowany

Wszystkich fanów Harrego Pottera, i nie tylko, zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany "Opowieści z Chatki Hagrida" - już 10 lipca w Oliwskim Ratuszu Kultury.

sie 14

niedziela, godz. 20:00

bilety 90-150 zł
Kup bilet
sie 29

poniedziałek, godz. 19.00

Wstęp wolny
Jeżeli praca Cię przytłacza, masz mnóstwo nauki i natłok obowiązków, to niezawodny znak, że czas odwiedzić Hagrida! Rozsiądź się wygodnie w jednym z olbrzymich foteli, zaparz sobie herbatkę, poczęstuj się ciasteczkiem i wybierz się z nami w podróż po krainie magii.  Jesteś spragniony historii o dalekich wyprawach i szalonych przygodach? Ciekawią Cię zabawne losy czarodziejskiej rodzinki? A może jesteś gotowy wysłuchać mrożącej krew w żyłach opowieści o najbardziej przerażających magicznych stworzeniach? Cokolwiek wybierzesz, możesz spodziewać się prawdziwie czarującego wieczoru pełnego śmiechu i wzruszeń!

Cytrynowy Sorbet zaprezentuje spektakl całkowicie improwizowany, osadzony w uniwersum najpopularniejszej serii książek J.K Rowling. Aktorzy nie dysponują napisanym wcześniej scenariuszem, a inspiracją do scen będą sugestie, o które Państwa poproszą. Dla kogo jest ten spektakl? Dla wszystkich. Kto będzie się bawił najlepiej? Osoby, które przeczytały książkę lub obejrzały film z sagi o Harrym Potterze. Fandom prawdopodobnie będzie miał tu swój mały raj.

Cytrynowy Sorbet to grupa improwizacji teatralnych, która gra spektakle w uniwersum Harry'ego Potter'a! Prawdziwa gratka dla Potterheadów i dla mugoli.

Spektakl jest przeznaczony dla osób 16+. Ze względu na nieobliczalność scenariusza, mogą paść ze sceny niecenzuralne treści oraz słowa. Nie chcemy przecież być jak Hagrid szepczący pod nosem "Cholibka, nie powinienem był tego mówić"!


 

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Popularna aktorka Katarzyna Figura związana jest z: