stat
Impreza już się odbyła

Norweskie friluftsliv | Spotkanie on-line

Gdański Archipelag Kultury i Projektonia zapraszają na spotkanie podróżnicze online Norweskie friluftsliv - kiedy natura staje się domem, 24 lipca (piątek), godz. 18:00. O swojej wyprawie opowie podróżniczka i autorka bloga Run, Bike,  Eat  - Joanna Chmara.

Pieszo, na rowerze, na nartach, samochodem, autostopem i pociągiem - skandynawistka Joanna Chmara zabierze was w podróż przez najpiękniejsze zakątki Norwegii, takie jak archipelag Lofotów, najwyższy europejski płaskowyż Hardangervidda, czy kolebka narciarstwa - Telemark. Przejedziemy przez Drogę Trolli, zobaczymy Ścianę Trolii i wejdziemy na Język Trolla, przyglądając się fenomenowi norweskiej hytte, czyli skromnej chatki na odludziu, która czasem rozrasta się w letnią rezydencję z jacuzzi. Porozmawiamy też o koncepcji friluftliv, czyli życia na świeżym powietrzu i o tym, jak przeżyć niesamowitą przygodę w jednym z najdroższych krajów świata nie rujnując przy tym portfela.

Więcej o podróżniczce:
https://runbikeeatblog.wordpress.com/ https://www.facebook.com/chmaraa/
Spotkanie będzie można obejrzeć w na fanpagu GAK Projektorni.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Protestanckie przekazy ikonograficzne które można zobaczyć w Dworze Artusa w Gdańsku to...?