stat
Wydarzenie już się odbyło

Nocne Poezje w ZOO

23 listopada, przy pełni księżyca, w godzinach 18.00 - 22.00, w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym odbędzie się drugie już spotkanie dedykowane dorosłym miłośnikom poezji.

Partnerem wydarzenia jest Oliwski Ratusz Kultury, a specjalnie na tę okazję Biblioteka pod Żółwiem - filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, przygotuje zbiory tomików poezji poświęconych tematyce zwierzęcej. Spotkamy się o godzinie 18.00 przy bramie wejściowej do ogrodu zoologicznego. Pod opieką przewodnika wyruszymy do chatki "Góralka". Zadbamy o nastrojową atmosferę oraz interesujących prowadzących. Uczestników zachęcamy do przygotowania ulubionych wierszy, także własnego autorstwa. Będzie gorąca herbata i czas na wspólne rozmowy. Po schadzce w chatce Góralce nocna przechadzka po zoo.

Serdecznie zapraszamy dorosłych pasjonatów poezji i zwierząt!

Ilość miejsc jest ograniczona, aby wziąć udział w wydarzeniu:

1. Zgłoś swój udział na adres mailowy: marketing@zoo.gda.pl lub pod numerem telefonu 58 552 00 41 wew. 140 (telefoniczne zgłoszenia w godz. 7.00 - 15.00). Zapisy przyjmujemy do 20.11.2018.
2. Kup bilet wstępu do ZOO poprzez stronę https://bilety.zoo.gda.pl/. Zakup i płatność biletów muszą być zrealizowane do 22.11.2018.
3. Prześlij nam potwierdzenie zakupu biletu online. Potwierdzenie zakupu biletu będzie podstawą do ostatecznego zarezerwowania dla Ciebie miejsca w wydarzeniu.
4.Aby wejść do ZOO i wziąć udział w wydarzeniu, należy okazać ważny bilet wstępu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Czy istnieje specjalna osobna nagroda przyznawana tłumaczom zagranicznych dzieł?