stat
Wydarzenie już się odbyło

Nocne Poezje w ZOO

23 listopada, przy pełni księżyca, w godzinach 18.00 - 22.00, w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym odbędzie się drugie już spotkanie dedykowane dorosłym miłośnikom poezji.

Partnerem wydarzenia jest Oliwski Ratusz Kultury, a specjalnie na tę okazję Biblioteka pod Żółwiem - filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, przygotuje zbiory tomików poezji poświęconych tematyce zwierzęcej. Spotkamy się o godzinie 18.00 przy bramie wejściowej do ogrodu zoologicznego. Pod opieką przewodnika wyruszymy do chatki "Góralka". Zadbamy o nastrojową atmosferę oraz interesujących prowadzących. Uczestników zachęcamy do przygotowania ulubionych wierszy, także własnego autorstwa. Będzie gorąca herbata i czas na wspólne rozmowy. Po schadzce w chatce Góralce nocna przechadzka po zoo.

Serdecznie zapraszamy dorosłych pasjonatów poezji i zwierząt!

Ilość miejsc jest ograniczona, aby wziąć udział w wydarzeniu:

1. Zgłoś swój udział na adres mailowy: marketing@zoo.gda.pl lub pod numerem telefonu 58 552 00 41 wew. 140 (telefoniczne zgłoszenia w godz. 7.00 - 15.00). Zapisy przyjmujemy do 20.11.2018.
2. Kup bilet wstępu do ZOO poprzez stronę https://bilety.zoo.gda.pl/. Zakup i płatność biletów muszą być zrealizowane do 22.11.2018.
3. Prześlij nam potwierdzenie zakupu biletu online. Potwierdzenie zakupu biletu będzie podstawą do ostatecznego zarezerwowania dla Ciebie miejsca w wydarzeniu.
4.Aby wejść do ZOO i wziąć udział w wydarzeniu, należy okazać ważny bilet wstępu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który duży gdański festiwal o zasięgu międzynarodowym kultywuje tradycje Solidarności w przejawach kultury?