stat
Impreza już się odbyła

Niepodległość trójkątów - Domańska, Skawiński, Radwan

Alicja Domańska, Grzegorz Skawiński I Łukasz Radwan trzy odmienne osobowości, które szukają cech i miejsc wspólnych. Łączy ich wewnętrzna potrzeba tworzenia, indywidualizm oraz przyjaźń. Trójkąt dusz? Chyba tak, bo nazwali swoją wystawę NIEPODLEGŁOŚĆ TRÓJKĄTÓW. Wieczór 11 sierpnia 2021 w Oliwskim Ratuszu Kultury będzie magiczny. Pokażemy obrazy, posłuchamy muzyki, będziemy się cieszyć ze spotkania. To wydarzenie będzie dalszym ciągiem prezentacji w Galerii Sztuki Glaza Expo u Barbary i Tomasza Glazów na Długim Targu. Tamto wydarzenie zainaugurowało obchody 30.lecia Galerii.

18 listopada - 2 grudnia 2021, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny
ALICJA DOMAŃSKA
Malarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Ma za sobą liczne wystawy, m.in w Warszawie, Paryżu, Berlinie, Londynie, Sztokholmie. Laureatka nagrody Sopocka Muza. Jej obrazy to indywidualne talizmany energii, ekspresyjna a zarazem sensualna materia abstrakcji wywodząca się ze swobodnego witalnego malarskiego gestu, ukazująca często równoległy świat emocji i podświadomości. Jej obrazy znajdują się we wnętrzach prywatnych i publicznych na całym świecie.


GRZEGORZ BOGDAN SKAWIŃSKI
Grzegorz Bogdan Skawiński, znany również jako Skawa. Muzyk, kompozytor, piosenkarz, autor tekstów, gitarzysta i producent muzyczny, malarz.... Były członek zespołów Horoskop, Akcenty i Kombi. W latach 19912003 lider grup muzycznych Skawalker i O.N.A. Od 2003 stale występuje w zespole Kombii. Od wielu lat zajmuje się również malarstwem.

ŁUKASZ RADWAN
Promotor sztuki, dziennikarz, wieloletni zastępca szefa działu kultury tygodnika Wprost oraz autor i prowadzący programy o kulturze w TVN. Opublikował kilkaset artykułów, głównie na temat sztuki i architektury. Obecnie związany z platformą medialną Anywhere. Znany z ciętego języka i bezkompromisowych poglądów. Został nazwany bulterierem polskiej sztuki, co jak twierdzi jest dla niego komplementem, bo porusza się "bez smyczy i kagańca". Prowadził programy o sztuce i wnętrzach takich jak Sztukomaniak dla Domo+ ,Brać czy nie dla History Chanel.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Festiwal Teatru Polskiego i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" w roku 2019 odbył się po raz: