stat
Impreza już się odbyła

Najpiękniejsze Melodie Świata 2 - przeniesione na 27.12

Jest to kontynuacja koncertu o tym samym tytule, która spotkała się z niezwykle miłym przyjęciem Państwa / bisy i owacje na stojąco/. Podczas tego koncertu usłyszymy wiele nowych światowych kompozycji m.in.: G.Gershwina "Soon", G.Rossiniego "Koty", C.Francois a "May way", B.Masona "Gdzie będziesz Ty...".

sie 29

niedziela, godz. 19:00

bilety 75 zł
Kup bilet
paź 30

sobota, godz. 20:30

bilety 55 zł
Kup bilet
zaplanowany koncert "Najpiękniejsze melodie świata 2" na dzień 27 grudnia o godz.19:00 nie odbędzie się w tym terminie, ze względu na zakaz organizacji imprez masowych związanych z pandemią COVID-19.
Proponujemy nowy termin - 24 kwietnia 2021 r. o godz. 19:00. Mamy ogromną nadzieję, że wspólnie pokonamy koronawirusa i spotkamy się zdrowi i szczęśliwi na pięknym koncercie. Dziękujemy za dotychczasową wyrozumiałość i bardzo prosimy o pozostanie nadal z nami. Bilety zachowują ważność.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Kilka utworów będzie powtórzonych m.in. "Granada" A.Lara, która wyjątkowo przypadła Państwu do gustu. A wszystko to dzięki wspaniałym artystom Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Eweliny Hańskiej - sopran, Danuty Dudzińskiej - sopran, Wiesława Bednarka - baryton, Krzysztofa Marciniaka - tenor. Wystąpi również balet, w nowych, ciekawych układach choreograficznych Teatru Wielkiego w Łodzi, a wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Całość poprowadzi Andrzej Zborowski. Podczas ponad dwugodzinnego koncertu / z krótką przerwa / " Najpiękniejsze melodie świata " usłyszymy wiele pięknych światowych kompozycji jak również arie i duety z największych oper, operetek i musicali.

Opinie 2 zablokowane

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Fragment wiersza którego z polskich poetów znajduje się na Pomniku Poległych Stoczniowców?

 

Najczęściej czytane