stat
Impreza już się odbyła

Muzykujące Brzdące żegnają lato

Halo Brzdące! Jesteście tam?

29 października - 10 listopada 2021, godz. 19:00

Sopot,
Wstęp wolny
W oczekiwaniu na moment, kiedy będziemy mogli swobodnie wznowić cykl zajęć "1,2,3 Brzdące wkraczają do gry" zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne dla dzieci do trzech lat! 22 września Muzeum Emigracji wypełni się dźwiękami za sprawą zajęć umuzykalniających, poprowadzonych przez wspaniałą Agatę Świętoń. Podczas warsztatów opierających się o twórcze pomysły czerpiące z metody Edwina Gordona i logorytmiki pożegnamy lato przy dźwiękach instrumentów. Nie zabraknie również autorskich piosenek i zabaw. Zróbmy znów hałas w Muzeum!

Czas trwania: 30 minut. Jeśli pogoda pozwoli zajęcia odbędą się na tarasie Muzeum.

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl. Liczba miejsc ograniczona - na każdym zajęciach może być maksymalnie 10 dzieci. W mailu proszę podać preferowaną godzinę zajęć.

Koszt: 10 zł, rodzeństwo + 7 zł, opiekunowie bezpłatnie.

Agata Świętoń - absolwentka śpiewu na wydziale jazzu w Konserwatorium w Amsterdamie, magister logopedii na Uniwersytecie Gdańskim. Jest autorką muzyki oraz tekstów dwóch płyt dla dzieci "Kolory" i "Emocje", oraz nadchodzącej, nowej płyty "Dookoła". Wraz z muzykami Pawłem Osickim i Ignacym Janem Wiśniewskim spotyka się z dziećmi i rodzicami na koncertach w całej Polsce.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Które miasto było organizatorem głównych europejskich obchodów Europejskiego Dnia Morza w 2011 roku?