stat
Impreza już się odbyła

Muzyka ziemi 2 - letnie warsztaty w LKW Gallery

lis 24-5.12

24 listopada - 5 grudnia 2021

Warsztaty - GAK Plama ul.
Wstęp wolny
CSW Łaźnia zaprasza wszystkich chętnych powyżej 15 roku życia do wzięcia udziału w przygotowanych warsztatach.

MUZYKA ZIEMI organizowane w dniach 13-31 gry na tychże bębnach uczyć będzie Tomasz Antonowicz.

Warsztaty prowadzą uznani artyści związani z teatrem, tańcem, muzyką, sztukami wizualnymi, mediami, rękodziełem oraz pedagodzy reprezentujące alternatywne ruchy edukacyjne. Serie działań i wydarzeń o charakterze artystycznym i społecznym mają na celu pobudzenie postaw twórczych oraz ożywienie Dolnego Miasta. Zagoszczenie sztuki w codziennej przestrzeni, doświadczenia warsztatowe oraz ingerencje artystyczne niosą w sobie potencjał trwałych zmian mentalnych oraz naruszenia dotychczasowego sposobu postrzegania Dolnego Miasta zarówno przez mieszkańców, jak i osoby zewnętrzne.

LKW Gallery - Auto Art, jest zwycięskim projektem międzynarodowym, realizowanym w ramach "Galeria Zewnętrzna Miasta Gdańska". Jest to jeden z nieszablonowych projektów edukacyjnych realizowanych przez Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. Program ma na celu aktywizację społeczności lokalnej. Niesie ze sobą propozycję aktywnego i twórczego spędzenia wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Dolnego Miasta oraz innych dzielnic Gdańska ze szczególnym uwzględnieniem okresu wakacji. Program ma charakter artystyczno-edukacyjno-badawczy.

Harmonogram warsztatów:
Wiek: od 15 lat bez ograniczeń

13.08-31.08 wtorki, środy, piątek
Godzina 12.00-16.00
MUZYKA ZIEMI
Prowadzenie: Tomasz Antonowicz

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W 2012 roku Gdańsk był jednym z gospodarzy: