Wydarzenie

stat

Monika Graczyk - malarstwo: wernisaż

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 sierpnia 2017 (piątek)
godzina:
18:00
miejsce:

Glaza Expo Design  mapa

adres:
Gdańsk, Długi Targ 20/21
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Obrazy tętniące życiem! Wernisaż wystawy Moniki Graczyk w Galerii Glaza Expo-Design.Pełne witamin i barw. Naładowane pozytywną energią. Takie są obrazy Moniki Graczyk. I taka jest też sama Monika Graczyk - absolwentka PLSP w Łodzi i artystka z dużym dorobkiem złożonych kolorystycznie prac, w których na przemian spotykamy wizerunki zwierząt i portrety ludzi.

Żywiołowość i dynamizm techniki malarskiej artystki zbudował wieloletni romans z tańcem flamenco, a na umiejętność zaglądania w głąb duszy i zaklinania jej w tętniące życiem płótna wpłynęło doświadczenie macierzyństwa oraz zamiłowanie do fotografii. Prace artystki dalekie są jednak zdecydowanie od fotograficznej kliszy. Wizerunki zdobiące jej obrazy nie są ani realistyczne ani odrealnione. To po prostu rzeczywistość przepuszczona przez filtr nieokiełznanej wyobraźni Moniki Graczyk, która z fantazji i kolorów uczyniła swe narzędzia pracy.

W piątek 11 sierpnia w Galerii Glaza Expo-Design o godzinie 18:00 rusza wernisaż wystawy artystki, która zaprezentuje selekcję obrazów olejnych z wizerunkami czworonogów. Prace podziwiać będzie można do 24 sierpnia. Galeria w tych dniach otwarta będzie w godzinach 12:00 - 19:00.

W ramach imprezy

Lekcja Dizajnu - wystawa

17 marca - 10 czerwca 2018

bilety 10 zł
ulgowy 5 zł
Barwy Morza 2018 - wystawa

22 kwietnia - 20 czerwca 2018

Gdynia,
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij