• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Maciej Stuhr - Król Swingu (4 opinie)

W wielkim stylu powraca musical "Król Swingu", który został owacyjnie przyjęty przez publiczność Wrocławia, Poznania i Szczecina podczas wiosennej trasy!

Relacja z imprezy

maj 17

środa, godz. 9:30, 18:00

bilety 50 zł
ulgowy 40 zł
lut'24 24

sobota, godz. 19:00

Gdańsk Sopot,
bilety 129 - 399 zł
Kup bilet
Musical "Król swingu", zainspirowany filmem "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" Janusz Majewskiego.
W rolach głównych wystąpią znani z filmu Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybicka, do których dołączyli Kuba Badach, Wojciech Paszkowski i Grzegorz Pierczyński.

Koncerty ze swingowymi przebojami z lat 50. XX w. odbędą się: 21 października w Gdańsku, 22 października w Płocku, 23 października w Bydgoszczy.

Następne przystanki na trasie "Króla Swingu" to: 4 listopada - Toruń, 6 listopada - Kielce i 12 listopada - Koszalin.

Organizatorem wydarzenia są: Agora S.A., Festival Group i Albert Production.

"Król swingu" to propozycja dla miłośników dobrej muzyki i teatru. Gwiazdy, które pojawią się na scenie, są gwarancją doskonałej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie. Na widzów czeka musical, który zachwyci muzyką w wykonaniu orkiestry Big Collective Band pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki.

Reżyserem musicalu jest Sebastian Gonciarz, współtwórca sukcesu musicalu "Mamma Mia!". Scenografię przygotował Mariusz Napierała.

Choreografia przygotowana specjalnie do musicalu nawiązuje do lat 50. XX wieku. Odpowiada za nią choreografka Agnieszka Brańska, od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym ROMA, autorka choreografii m.in. do spektakli "Deszczowa piosenka" oraz "Mamma Mia!"

Półtoragodzinny spektakl będzie pełen przebojów - interpretacji kultowych utworów Glenna Millera, Duke'a Ellingtona czy Cole'a Portera. Na żywo będzie można usłyszeć m.in.: "I'm Getting Sentimental", "On the Sunny Side of the Street", "Chattanooga Choo Choo" czy "I've Got You Under My Skin".

Premiera musicalu odbyła się 8 kwietnia br we wrocławskiej Hali Stulecia i została owacyjnie przyjęta przez publiczność.

Film Janusz Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" miał premierę 15 stycznia br. Obraz otrzymał Srebrne Lwy na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Agora była współproducentem tytułu, a jego dystrybutorem - NEXT FILM, spółka z grupy Helios. Do tej pory w kinach "Excentryków" obejrzało prawie 180 tys. widzów.
Zaś CD z muzyka z filmu uzyskało status Złotej Płyty!

W sprzedaży jest też album z muzyką z filmu oraz DVD z filmem - więcej informacji na www.kulturalnysklep.pl.

Więcej informacji o musicalu można znaleźć na stronie cojestgrane24.pl.
Serdecznie zapraszamy!

Opinie (4) 1 zablokowana

 • .................................Nudy............................!

  Film był bardzo ale to bardzo nudny, cężko wytrzymać wspaniałą grę aktorską takiej plejady gwiazd......trudno, trzeba ten Stuhromanie przetrzymać. Na szczęście bilety są tanie, więc i biedota polska może sobie pozwolić na odrobinę wątpliwej rozrywki.

  • 6 10

 • Nieprawda...

  ... flim był bardzo ciekawy, wierny ksiażce i - jak widziałam - miał naprawdę sporą widownię.

  • 7 2

 • Może bilety za 500zl?

  • 0 0

 • Reżyserem filmu jest pan JANUSZ Majewski, laureat Platynowych Lwów

  Reżyserem filmu jest pan JANUSZ Majewski, laureat Platynowych Lwów
  Nie Jerzy ;)

  Odpowiedź redakcji:

  Dziękujemy za sugestię. Treść została poprawiona.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W 2018 roku powołano Pomorską Nagrodę Literacką dla twórców związanych czynnie z Pomorzem oraz tych, którzy piszą o naszym regionie. Jaką nazwę nosi ta nagroda?