stat

Literacki Sopot 2021 - Włochy

  • czwartek - niedziela, 19 - 22 sierpnia
  • Lokalizacja
    Sopot
  • Bilety
    wstęp wolny

Po raz dziesiąty w Sopocie odbędzie się Festiwal Literatury "Literacki Sopot". Festiwal to nie tylko spotkania z literaturą i debaty, ale też możliwość udziału w targach książki, warsztatach, seansach kinowych czy czytaniach performatywnych. 10. edycja poświęcona literaturze i kulturze Włoch odbędzie się w dniach 19-22 sierpnia br.

Festiwal literatury odbywający się w Sopocie - jednym z najpiękniejszych kurortów nad Bałtykiem. W 2019 roku Literacki Sopot otrzymał znak jakości EFFE Label - symbol przynależności do grupy wyjątkowych i innowacyjnych wydarzeń kulturalnych. Na cztery sierpniowe dni miasto zmienia się w prawdziwy literacki kurort, a najpiękniejsze zakątki Sopotu tętnią rytmem literackich spotkań, warsztatów i dyskusji. Festiwal to także wspólne czytanie literatury, projekcje filmów nią inspirowanych, targi książki, a także działania z pogranicza literatury i innych dziedzin sztuki. Zapraszamy wszystkich miłośników literatury do Sopotu. Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Miasta Sopotu.

W ramach wydarzenia odbywa się

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką funkcję pierwotnie pełniła Łaźnia Miejska, obecnie siedziba Centrum Sztuki Współczesnej w Gdańsku?