stat
PATRONAT

Ladies' Jazz Festival - Ewa Bem i goście (1 opinia)

Zapraszamy na koncert Ewy Bem w ramach Ladies' Jazz Festival, który odbędzie się 31 lipca w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Ewa Bem swoją karierę rozpoczęła w pod koniec lat 60 w Klubie Stodoła. W 1970 wystąpiła na festiwalu Jazz nad Odrą i jako solistka kwartetu Zbigniewa Seiferta na Jazz Jamboree w Warszawie.

jazz - koncerty w Trójmieście


Połowa lat 70 to jej działalność i sukcesy grup Bemibek i Bemibem. W późniejszych latach Ewa Bem śpiewała z grupą Mainstream, Swing Session, z kwartetem Jana "Ptaszyna" Wróblewskiego, z grupą Quintessence i Walk Away, z zespołem Old Timers, Studiem Jazzowym PR, Alex Bandem i Orkiestrą Zbigniewa Górnego.

Współpracowała również z Markiem Blizińskim, Janem Jarczykiem, Zbigniewem Jaremką, Wojciechem Karolakiem, Henrykiem Miśkiewiczem, Januszem Muniakiem, Zbigniewem Namysłowskim. Od 1987r, z krótkimi przerwami, współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim, pianistą, aranżerem, kompozytorem, kolejną wielką postacią polskiego jazzu.

Nie stroni także od współpracy z młodymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Joachim Mencel, autor muzyki na płycie Kakadu, czy Łukasz Sztaba lider sekstetu akompaniującego czasami Ewie Bem.

Ewa Bem to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Koncerty Ewy Bem za każdym razem cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród jej fanów, którzy jeszcze raz chcą usłyszeć na żywo przeboje gwizdy.
Kup bilet
lip 26

poniedziałek, godz. 20:00

bilety 160 zł
lip 30

piątek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 - 160 zł
Kup bilet

Opinie (1)

  • .

    Super

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Ile rejsów pod polską banderą odbył Dar Pomorza?