• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

KwieciMY - zabawy plastyczno - sensoryczne

Zapraszamy na spotkanie z Magdą Błeńską z Otwartej Pracowni Ślad w ramach Kwiecistego Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!

lip 3

niedziela, godz. 15:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 120 - 160 zł
lip 4-8

poniedziałek - piątek, godz. 08:00

bilety 630 zł
przedsprzedaż 550 zł
Start: Hala Łukowa (główne wejście)

Prowadzenie: Magdalena Błeńska i Klaudia Jarecka- Świeca, niepoprawne entuzjastki kultury opartej na współdziałaniu. W Halo Kulturze prowadzą Otwartą Pracownię Ślad - kreatywną przestrzeń działań społeczno- kulturalnych, przede wszystkim dla dzieci. Prowadzą działania integrujące i aktywizujące mieszkańców, szczególnie mające na celu zwiększenie dostępności kultury oraz poczucia sprawczości dzieci i młodzieży.

KwieciMY - zabawy plastyczno - sensoryczne dla dzieci (5-8 lat)

Czy wiesz, że rośliny kwiatowe istniały na Ziemi już 60 milionów lat temu, znacznie wcześniej niż ludzie? Zachwycają swoją różnorodnością barw, kształtów i zapachów. Są więc doskonałe do stymulowania zmysłów i rozwijania wyobraźni. Zapraszamy Was do fascynującej, kreatywnej, skupionej na procesie twórczymi i eksperymentowaniu, zabawy z kwiatami! Przecieranki, kolaże kwiatowo-ziołowe, słoiki zapachowe, pachnące zielniki artystyczne, a może drukowanie świeżymi roślinami? Wszystko to będzie możliwe do wykonania podczas warsztatów KwieciMy. Liczymy, że uda nam się pobudzić waszą ciekawość i chęć pogłębiania wiedzy o kwiatach.

Wstęp wolny! Udział bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakie wydarzenie artystyczne zainaugurowało działanie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu?

 

Najczęściej czytane