stat
Impreza już się odbyła

Książka Go!

  • sobota - niedziela, 4 - 5 lipca, godz. 12:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk
    Organizator: WiM BP

Czekaliście? My też! Z okazji jubileuszu 75-lecia biblioteki organizujemy wyjątkową edycję naszej gry Książka Go! Dlaczego wyjątkowej? Skoro obchodzimy 75. urodziny, to w przestrzeni miasta ukryjemy dla Was tak, tak, aż 75 tytułów! Wśród nich dużo komiksów oraz książek dla dzieci, ale nie zabraknie także ciekawych powieści dla dorosłych.

W tym roku wracamy do korzeni i będziemy ukrywać książki w całym Gdańsku żeby było trudniej i żebyście mieli więcej zabawy przy wyszukiwaniu naszych kryjówek. Tradycyjnie w krótkich rymowankach będą znajdowały się wskazówki do lokalizacji, w których schowaliśmy wskazane tytuły.

Zagadki będziemy publikować punktualnie o 12:00 w sobotę i niedzielę podczas pierwszego weekendu lipca (4-5.07.2020r.) na naszym profilu facebookowym oraz kilka na Instagramie.

W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu. Znalazcy książki powinni umieścić w poście pod tym wydarzeniem zdjęcie książki, którą odnaleźli. Dzięki temu pozostali gracze dowiedzą się, że książka, na którą polowali znalazła swojego właściciela.

Niebawem opublikujemy listę książek, które będzie można odnaleźć w VII edycji Książki Go!

Naszą akcję wsparli już w tym roku: Egmont.pl, Media Rodzina Wydawnictwo Zakamarki, Wydawnictwo Novae Res, Wydawnictwo Oficynka, Dom Wydawniczy REBIS, Wydawnictwo Marginesy, Księgarnia Koliber, Sztuka Wyboru, Mucha Comics

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki jest najstarszy przykład tkania, który można obejrzeć w Trójmieście?

 

Najczęściej czytane