stat
Impreza już się odbyła

Krytyka Fotograficzna

Zapraszamy na warsztaty z Krytyki Fotograficznej. Warsztaty fotograficzne polegające na analizie fotografii pod kątem co można zrobić lepiej?. Na zajęcia można przynieść swoje zdjęcia na przenośnym nośniku pamięci, które wyświetlimy na ekranie i omówimy

w każdy czwartek (do 25.06), godz. 18:00

Wstęp wolny
mar 22

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
.

Fotografia jest dziedziną której można nauczyć się tylko za pomocą praktyki, jednocześnie potrzebne są jakieś punkty odniesienia by można było osiągać postęp i uczyć się ulepszać swój warsztat fotograficzny. Jedną z form nauki jest analizowanie zdjęć pod różnymi kątami np. jak zrobić takie zdjęcie, albo po jego zrobieniu co można ulepszyć następnym razem, co szczególnie pomaga rozwijać fotograficzne skrzydła bo zaczynasz dostrzegać pozytywne atuty i działać zgodnie z nimi.

Warsztaty zamienimy w forum fotograficzne, będziemy konfrontować w pokojowej atmosferze różne opinie i rozwiązania, które mogą przydać się w dalszym rozwoju na fotograficznej drodze. Zapraszamy serdecznie na Krytykę Fotograficzną.

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią, zainteresowanych rozwojem swojej fotografii, oraz ekspertów, którzy zechcą podzielić się swoją opinią.

Warsztaty prowadzone przez Sopocki Klub Fotograficzny są zorientowane na kreatywność, poszerzanie horyzontów i obalanie dogmatów fotograficznych. Przekazywana wiedza jest przede wszystkim praktyczna i ma realne zastosowanie w produkcji fotograficznej.

Na zakończenie warsztatów zostaną zaprezentowane plany działania Sopockiego Klubu Fotograficznego (SKF). Więcej informacji o klubie: https://skf.studiopcf.com/ . Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: https://facebook.com/SopockiKlubFotograficzny/

Informacje o warsztatach: Kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: https://warsztaty.studiopcf.com. (Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe)

Warsztaty organizowane we współpracy z Sopoteką, przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka fotografii na bazie analizy zdjęć.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego. Otwarty umysł. Własne zdjęcia na przenośnym nośniku pamięci, które będziemy mogli wyświetlić na ekranie i omówić.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190916 Sopoteka.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Która z mitologicznych postaci przyczyniła się do powstania słynnej gdańskiej nalewki Goldwasser?