stat
Impreza już się odbyła

Kozyrska x Sieczak / Muzyka w Indexie

Index Klubokawiarnia zaprasza na kolejny koncert online z cyklu Muzyka w Indexie! 
W walentynkowy wieczór zagra dla Was duet Kozyrska x Sieczak!

jazz - koncerty w Trójmieście


Index Klubokawiarnia
 czyli? Duży pokój z wyśmienitym jedzeniem, smaczną kawą, ogromnym barkiem i muzyką na żywo! Takie przynajmniej były plany...

Kiedy klubokawiarnia ruszyła jedno było pewne - Index miał być miejscem gwarnym, tętniącym życiem i dobrą muzyką w wykonaniu trójmiejskich artystów. Sytuacja pandemiczna zweryfikowała te plany i zmusiła do odłożenia ich w czasie. Ale nie ma na co czekać!  Rusza cykl koncertów online transmitowanych prosto z klimatycznego Indexowego wnętrza!

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE: KOZYRSKA x SIECZAK // MUZYKA W INDEXIEKozyrska x Sieczak to duet, który łączy w swojej twórczości wpływy rocka, indie, popu oraz muzyki alternatywnej. Zespół powstał w drugiej połowie 2018 roku w Gdańsku. Tworzy go Joanna Kozyrska-Sieczak odpowiedzialna za teksty i melodię oraz Maciej Sieczak odpowiedzialny za kompozycję i warstwę instrumentalną. Grupa w swoich tekstach porusza tematy odnajdywania się człowieka w nowoczesnym świecie, ekologii, a także relacji międzyludzkich.

Kup WIRTUALNY BILET i pomóż nam w realizacji koncertów i wspieraniu młodych trójmiejskich artystów? Link: https://zrzutka.pl/z/muzykawindexie

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszą sceną zawodową w Gdyni, wystawiającą spektakle jeszcze przed II wojną światową był: