stat
Impreza już się odbyła

Koncerty na trawie

Stowarzyszenie Teatr Nieduży oraz Gmina Miasta Sopotu zapraszają na cykl wydarzeń plenerowych "Koncerty na trawie", które odbędą się na Placu Mancowym w sopockim Parku Północnym.

Program wydarzenia:

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


15.08

12.00 Koncert jak z bajki - koncert familijny, w repertuarze m.in. piosenki z bajek Disney'a, wystąpią: Aurelia Luśnia - wokal i Paweł Stankiewicz - gitara
19.00 Koncert Minimal night - koncert muzyki poważnej, w repertuarze utwory m.in. Glassa, Prokofieva i Kilara, wystąpi kwartet smyczkowy Bonsai.

16.08

12.00 Koncert Midnight & Other Stories - w repertuarze muzyka dawna i współczesna oraz regionalna w języku kaszubskim, wystąpi zespół wokalny Art'n'Voices.
19.00 Koncert Piosenki niepoważne - recital piosenek kabaretowych, w repertuarze m.in. piosenki Przybory, Osieckiej, Młynarskiego, wystąpią Piotr Kosewski - wokal, Anna Rocławska-Musiałczyk composer - pianino.

Drogi Widzu! Weź ze sobą koc lub leżak. Załóż maseczkę i zachowując bezpieczną odległość od pozostałych uczestników koncertu zajmij miejsce na trawie i relaksując się na Placu Mancowym w sopockim Parku Północnym zaczekaj na rozpoczęcie koncertu.

Organizatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie Teatr Nieduży. Projekt powstał ze środków Gminy Miasta Sopotu.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co w nazwie Teatru Dada von Bzdülöw oznacza człon "dada"?