stat
Impreza już się odbyła

Koncert Wystarczy być - Iza Połońska i Witold Cisło (2 opinie)

Piosenkarka wysublimowana, artystka celebrująca każdy dźwięk i każde słowo. Porusza się z gracją w tej ulotnej przestrzeni, w której muzyka i tekst nie tylko się łączą, ale uskrzydlają się nawzajem napisał o Izie Połońskiej Daniel Wyszogrodzki.

Zapraszamy na koncert artystki Wystarczy być, który współtworzy z Witoldem Cisło kompozytorem, aranżerem, multiinstrumentalistą. Premiera projektu odbyła się w sierpniu ub. roku we współpracy z Centrum Kultury Wilanów w Warszawie.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Występują
Iza Połońska - śpiew
Witold Cisło - gitara

Są piosenki ukochane, czułe i przytulne, i jeszcze optymistyczne. Takie oboje chcemy grać. Połączyła nas w magiczny sposób Magda Czapińska, a raczej miłość moja i Witka do twórczości Magdy, do Jej słowa i wrażliwości. Także słabość do tekstów Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory Z kilku wymienionych wiadomości, kilku rozmów telefonicznych narodził się pomysł wspólnego, kameralnego grania. Dla mnie osobiście najintymniejszy, pierwotny, bo to do grającej gitary śpiewałam na samym początku. Zatem niejako przeglądam się w lustrze czasu. Wybraliśmy kilkanaście pięknych polskich piosenek. Znanych i tych rzadko wykonywanych, a pięknych. Także nowych, napisanych przez Witka do tekstów Magdy Czapińskiej czy Jacka Bończyka. W programie znalazły się m. in. Wsiąść pociągu, czy Nie pożałuje Pan i oczywiście tytułowa Wystarczy być z muzyką Witka Cisło Iza Połońska.

Opinie (2)

 • polecamy

  Ciekawy koncert z duszą polecam - dziewczyna ma ciekawą barwę głosu dużo uroku osobistego .
  Spędziliśmy uroczy wieczór w miłym nastroju

  • 0 0

 • Świetny koncert

  Koncert super - oboje wspaniali - nie znałam tej pary ale byli świetni i szalenie komunikatywni - mile spędzony wieczór

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Znana polska ilustratorka Anita Głowińska jest autorką: