• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert: El topo

O sobie mówią, że są avant-jazzowym zespołem, badającym zawiłość strun oraz ryzyko bębnów i czyneli. Gramy muzykę kombinowaną, szanując tradycję, ale nie zamykając się w żadnych ramach. W 2022 r. w australijskiej Ramble Records ukazała się ich pierwsza płyta pt. "WET".

gru 9

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
Kup bilet
gru 31-1.01

niedziela - poniedziałek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 520 zł
Po kilku miesiącach prób panowie decydują się na nagranie w studiu, wszystko w ciągu jednego dnia, niemalże jak w czasie koncertu na żywo. Dzięki temu udało się uchwycić bardzo ważny dla tej muzyki jej spontaniczny charakter, oparty o improwizacje, ciągłe zmiany i przetworzenia materiału. W rezultacie otrzymujemy jeden z najbardziej udanych debiutów tego roku (nie dla Marciniaka oczywiście, dla którego jest to potwierdzenie klasy i dalsze umocnienie swojej pozycji na naszym muzycznym rynku), charyzmatyczny, dojrzały, brzmiący świeżo, atletycznie, potężnie, ale z wdziękiem. Kapitalny projekt, nawet jeśli zapewne jednorazowy, który stanowi duże osiągnięcie i każe nam uważnie śledzić artystyczne kroki całej trójki. Brawo! recenzuje Maciej Nowotny na polish-jazz.blogspot.com
ze
El Topo / Wet /// Alan Kapołka perkusja, Łukasz Marciniak gitara elektryczna, Jakub Wosik kontrabas

jazz - koncerty w Trójmieście

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  35 - 40 zł
 • Przedsprzedaż
  20 zł
Bilety na koncert:
20 zł ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny, obywatele Ukrainy tylko w kasie Klubu
35 zł super zniżka* na Kartę do Kultury tylko w kasie Klubu
40 zł bez zniżek w sklepie internetowym i w kasie Klubu
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom, na Kartę Dużej Rodziny oraz obywatelom Ukrainy za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.
Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl. Regulaminy sprzedaży znajdują się na stronie Klubu Żak www.klubzak.com.pl
Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117.

Opinie

Sprawdź się

Znana polska ilustratorka Anita Głowińska jest autorką: