• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kasia Cygan

Serdecznie zapraszamy na koncert Kasi Cygan.

jazz - koncerty w Trójmieście


Wokalistka, aktorka, reżyser spektakli muzycznych - Klenczon poemat rockowy z M. Piekarczykiem, Szpilki - Piosenki mojego taty. Wydała 4 płyty, ostatnia Serce w ogrodzie swoim . Przez wiele lat była solistką Teatru Muzycznego w Gdyni, wszystkie lata Jerzego Gruzy, była jego asystentką, grała wiele ról w jego reżyseri np: Eponina w Les Miserables, Polly w Operze za 3 Grosze, Miśkę w Czarnej dziurze, córkę w Skrzypku, Rózię w Ja kocham Rózię i wiele innych. W gdyńskim teatrze reżyserowała spektakl - Nie płacz kiedy odjadę, a w II pr. TVP Pod Papugami. Dziś jest związana z Krakowem, a przede wszystkim z Lanckoroną, gdzie mieszka i prowadzi scenę Na Dolinie. Tu śpiewa, zaprasza osobowości artystyczne i celebruje życie. Prowadzi również warsztaty oddechowe i medytacyjne, jest trenerem oddechu po szkole Rani Spets Edgren.

Wraz z Kasią Cygan tego wieczoru wystąpi także Kinga Kutrzuba! Wokalistka i artystka musicalowa oraz autorka tekstow. Laureatka festiwali i telewizyjnych show muzycznych m.in. II edycji programu The Voice of Poland oraz II edycji All Together Now. Śpiewajmy Rzazem. Osobowość Sceniczna XVI edycji Rzeszów Carpathia Festival. Od 2014 roku wspolpracuje z krakowskimi i tarnowskimi muzykami, m.in. z Krakowskim Teatrem Muzy uczestnicząc w nietuzinkowych projektach muzycznych.

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się zamiejscowy oddział Muzeum Narodowego w Będominie?