stat
Impreza już się odbyła

KSIĘŻYCowe OPOWIEŚCI Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi

Teatr w Blokowisku Plama GAK przedstawia wrześniową niespodziankę dla dzieci! Zapraszamy na spektakl KSIĘŻYCowe OPOWIEŚCI Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi.

paź 30

sobota, godz. 12:00, 14:30

bilety 50-100 zł
Kup bilet
KSIĘŻYCowe OPOWIEŚCI to spotkanie z bajkami z różnych stron świata. Lalkarze Sława Tarkowska i Bartosz Gułaj opowiedzą pięć pięknych historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur. Będzie bajka afrykańska, żydowska, dwie opowieści zaczerpnięte z mitologii indiańskiej i historia z dalekiego Nepalu. Każda zilustrowana przepiękną scenografią i lalkami autorstwa Katarzyny Samosiej. Bajki zadadzą uniwersalne pytania i jednocześnie w mądry, zabawny, ciepły, przystępny dla najmłodszych widzów sposób odpowiadają na nie. Postacią łączącą wszystkie historie jest Luna, Selene, Sahar, Moon, Czandryma, Miesiąctak, tak nasz Księżyc, który: od Świtu Świata Ziemię okrąża, patrzy na nas z góry, chowa się w studni na samym dnie, siada na gałęzi, na parapecie, na szczycie palmy i na meczecie. Uszy nastawia, oczy wypatruje, historie ciekawe w kieszenie pakuje. A gdy do domu ze świata wraca, to na swym Tronie Księżycowym siada. Wszystkie gwiazdy zlatują wnet, na aksamicie nieba siadają Księżycowych Opowieści słuchają.

Zapraszamy dzieci i nie tylko każdy z nas może być Kosmicznym Podróżnikiem!

Lalkarze: Sława Tarkowska, Bartosz Gułaj
Scenografia, lalki: Katarzyna Samosiej
Muzyka: Katarzyna Jackowska - Enemuo


Spektakl odbędzie się w Sali Teatralnej w Plama GAK.

 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
Bilety do kupienia online oraz bezpośrednio przed wydarzeniem.
Ilość miejsc ograniczona.
BILETY DO KUPIENIA TUTAJ

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy dokładnie rozpoczęła działalność Opera Leśna w Sopocie?