stat
PATRONAT

KARUZELA GNA (2 opinie)

KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem! Kolejny koncert największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Chóru Music Everywhere pod dyrekcją Beaty Śnieg. Usłyszycie zupełnie nowe, przygotowane specjalnie na tę okazję, aranżacje.

Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: Biała Armia, Zacznij od Bacha, Cichosza, Nie pytaj o Polskę czy Ludzkie gadanie. Czterdziestoosobowy chór, band i autorskie opracowania wybitnych kompozytorów To równanie zapowiada fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń.

jazz - koncerty w Trójmieście


Dla tych, którzy nas jeszcze nie znają jesteśmy jednym z najmłodszych, prężnie rozwijających się chórów trójmiejskiej sceny artystycznej. Mieliśmy przyjemność współpracować z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych (Steczkowska, Piaseczny, Cugowski, Herbut, Mlynkova, Cerekwicka, Niemen i inni). Uczestniczymy w realizacji projektów telewizyjnych i radiowych. Zapewniamy oprawę muzyczną uroczystości publicznych na zaproszenia instytucji kultury i sztuki. Muzykujemy w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

Staramy się konsekwentnie łamać stereotyp muzyki chóralnej. Uparci i szczerzy, od lat pozostajemy wierni swojemu stylowi, łącząc klasykę z nowoczesnością. Na scenie chcemy być jedną wibracją. Schodząc z niej, mamy świadomość, że muzyka to dopiero początek. Wierzymy, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiamy rozrywkę w muzyce i w życiu.

W swoim najnowszym projekcie KARUZELA GNA miksujemy rocka, jazz, pop i muzykę współczesną. Po dekadzie wspólnego brzmienia nadal zapewniamy, że czas nas uczy pogody. Obiecujemy, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziecie słyszeć w głośnikach wciąż muzyka gra.

Kup bilet
lip 29

czwartek, godz. 17:00

Gdynia,
bilety 100-130 zł
Kup bilet

10 - 15 sierpnia 2021

Gdańsk,
bilety 15 - 179 zł

Opinie (2)

 • Super

  Na pierwszą edycję się spóźniłam i zabrakło biletów, więc super, że jest drugi termin!
  Music Everywhere, jako Wasza fanka i po tym co słyszałam od znajomych, którzy byli w czerwcu, liczę na równie świetny występ :)

  • 2 0

 • megaaa

  Mnie się udało załapać na bilet - ale moim znajomym już nie. Dlatego idę z nimi jeszcze raz :-p

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Najstarszy teatr w Trójmieście to...?