Wiadomości

Już za chwilę święta. Planujemy rodzinny weekend

Przed świątecznym weekendem warto zobaczyć, co dzieje się w Trójmieście.
Przed świątecznym weekendem warto zobaczyć, co dzieje się w Trójmieście. fot. 123rf.com

To ostatni w miarę spokojny weekend. Za tydzień będziecie już pewnie zajęci przygotowywaniem domu do świąt, więc ten spędźcie razem i dajcie się wciągnąć w bożonarodzeniową atmosferę.Weekendowe atrakcje dla rodzin w Trójmieście:


Święta w teatrzeTeatr Miniatura wprowadzi was w ten weekend w świąteczny klimat za sprawą dwóch spektakli - "Gwiazdki z nieba" i "Magicznych świąt Malwiny". "Gwiazdka z nieba" to spektakl dla najmłodszych widzów, możecie się na niego wybrać nawet z niemowlakami. To opowieść o małej gwiazdce, która poznaje świat, zupełnie jak małe dziecko. Wszystko jest dla niej nowe i fascynujące - odkrywa śnieg, bociany i motyle i dowiaduje się, że są różne pory roku. Przedstawienie jest pełne barwnych obrazów, nastrojowej muzyki i różnorodnych faktur, które zainteresują maluchy. Sobota, godz. 15, niedziela, godz. 12. Bilety: 18-20 zł.

"Magiczne Święta Malwiny" to już spektakl dla dzieci powyżej czwartego roku życia. To opowieść o złym czarodzieju, który chce zlikwidować święta - nie chce, żeby ludzie je obchodzili, bo uważa, że nie robią tego tak, jak powinni. Jednak jego asystentka Malwina nie chce do tego dopuścić i z pomocą zwariowanych kolędników udowodni, że świetnie wiemy, co jest w świętach ważne. Sobota, godz. 12, niedziela, godz. 17. Bilety: 20-24 zł.

Koncert w zimowej czapceW Sali Koncertowej Portu Gdynia też będzie świątecznie. Mała Gdyńska Filharmonia odbędzie się w tym miesiącu pod hasłem "Świąteczny koncert w zimowej czapce", a na scenie pojawi się chór, który wykona świąteczne i zimowe piosenki, a także najpiękniejsze piosenki gospel. Na koniec na scenie ma się pojawić nawet Święty Mikołaj ze słodką niespodzianką dla każdego dziecka. Niedziela, godz. 11, bilety: 12 zł.

Przed świątecznym weekendem warto zobaczyć, co dzieje się w Trójmieście.
Przed świątecznym weekendem warto zobaczyć, co dzieje się w Trójmieście. fot. 123rf.com

Rodzinne kolędowanieW Ciuciubabce sobotnie popołudnie możecie spędzić na rodzinnym kolędowaniu. Razem z rozśpiewaną Asią, która na co dzień prowadzi zajęcia muzyczne dla bobasów, spędzicie radosny czas, śpiewając, grając, a może nawet tańcząc. Będzie gitara, bębenki, grzechotki i inne cudne "przeszkadzajki". Organizatorzy zastrzegają, że można fałszować. Sobota, godz. 17. Wstęp: 40 zł/rodzina.

Mikołajkowe PorankiPozostając w klimatach świątecznych do końca, mamy zaproszenie do kina na film "Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka". Zobaczycie go w Multikinie, podczas Mikołajkowych Poranków. Pettson to staruszek, który mieszka sam, tylko ze swoim kocim przyjacielem, Findusem. Właśnie przygotowują się do idealnych świąt, wszystko już mają zaplanowane - gotowanie, sprzątanie i ozdabianie domu i oczywiście zdobycie choinki. Jednak stanie się coś, co cały ten misterny plan zburzy. Sobota, niedziela, godz. 10:30. Bilety: 12 zł.

Opinie (5)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

12

lipca

Kino Letnie w Orłowie - 10.... Gdynia, Scena Letnia w Orłowie

25

lipca

Jarmark św. Dominika 2020 Gdańsk, Targ Węglowy

26

lipca

10. Międzynarodowy Festiwal... Sopot, Opera Leśna

Rozrywka

Z widokiem na morze i miasto. Trójmiejskie lokale z tarasami
Lokale z tarasami w Trójmieście
Do Hollywood po marzenia. Historia muzyka z Gdyni
Przeprowadził się z Gdyni do Hollywood

Kulinaria

Z widokiem na morze i miasto. Trójmiejskie lokale z tarasami
Lokale z tarasami w Trójmieście

Sprawdź się

Który z teatralnych budynków w Trójmieście w "Blaszanym Bębenku" Güntera Grassa nazwany został "młynkiem do kawy"?