stat
Wydarzenie już się odbyło

"Jezus Niechrystus" Piotr Augustyniak. Spotkanie autorskie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Piotrem Augustyniakiem, filozofem i pisarzem. Okazją będzie wydanie głośnej książki "Jezus Niechrystus", o której napisał prof. Stanisław Obirek:
"Do tej pory o Jezusie nikt tak w Polsce nie pisał.

sie 4

środa, godz. 18:00 - 19:30

Gdynia, Park na Kamiennej Górze
Wstęp wolny
sie 19-22

czwartek - niedziela, godz. 9:00

Sopot, miasto
Wstęp wolny
Piotr Augustyniak napisał książkę o utracie wiary w zmartwychwstanie Jezusa, paradoksalnie wydobywając w ten sposób najgłębszy wymiar jego ziemskiego nauczania. Ta książka nie ucieszy jednak ani ateistycznych działaczy, ani antyklerykałów."

Spotkanie poprowadzi Dagny Kurwandowska.

Piotr Augustyniak jest filozofem, eseistą, dramaturgiem, znawcą mistyki i myśli teologicznej. Autor kilku książek, m.in. szeroko komentowanego eseju Wyspiański. Burzenie polskiego kościoła (2019). Mieszka w Krakowie, w połowie drogi pomiędzy Skałką i Cricoteką.

Spotkanie jest otwarte, bardzo prosimy o potwierdzenie na FB. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Limit dla osób niezaszczepionych to 8.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Dwa spektakle Teatru Wybrzeże zarejestrowała Telewizja Polska w ostatnich kilku latach i wyemitowała w TVP Kultura. Jakie?