stat

Jazz na Peronie

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #JazzNaPeronie !

"Malowanie dźwiękiem" to stwarzanie plastycznej i wielobarwnej przestrzeni muzycznej, eksplorowanie jej po to, aby nawiązywać dialog. Jest to podróż ku indywidualnej prawdzie, próba wsłuchania się w nią (...)".

jazz - koncerty w Trójmieście


Muzycy dbają o to, by koncerty stanowiły dla słuchaczy przyjemne doświadczenie, podczas którego mogą pielęgnować swoją wrażliwość oraz rozwijać uważność na siebie i na innych.
Zapraszamy na koncert jazzowej muzyki programowej zawierającej elementy swobodnej improwizacji i awangardy. Kompozycje zespołu to utwory autorskie, zróżnicowane stylistycznie, oparte na klarownej i zapadającej w pamięć melodii. Muzyka WBQuartet nawiązuje do impresjonistycznej koncepcji zatrzymania ulotnej chwili, koncentracji na "tu i teraz" poprzez muzyczną interakcję, zabawę formą, strukturą, brzmieniem, jej stopniowe przetwarzanie i budowanie na bieżąco.

Zagrają dla Państwa:
Wojciech Bergiel (saksofon tenorowy), Dominik Kisiel (fortepian), Bartek Borzyszkowski (kontrabas) i Adam Golicki (perkusja).

Harmonogram:

20:00 - Wojciech Bergiel Quartet
22:00 - jam session (wstęp wolny)

Bilety:
Przedsprzedaż online - 15 PLN
Na wejściu w dniu koncertu - 20 PLN
W cenie biletu piwo lub lampka wina!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Którą z powieści Pawła Huellego wyreżyserował Wojciech Marczewski?