stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Irena Grobelska-Gauthier - wystawa fotografii

Zapraszamy na wystawę fotografii Ireny Grobelskiej-Gauthier, która zaprezentuje swój dorobek artystyczny w przestrzeni Galerii Sztuki Nowy Warzywniak w Oliwskim Ratuszu Kultury.

7 października - 3 listopada 2020, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny

26 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00 - 17:00

bilety 10 zł
ulgowy 6 zł
Wybitny francuski fotograf Henri Cartier-Bresson napisał: Fotografowanie wymaga połączenia na tej samej linii wzroku, rozumu, oka i serca.

Irena Grobelska-Gauthier: Urodziłam się w Koszalinie. Jestem Polką, ale także Francuzką. W roku 1989 wyszłam za mąż za Francuza, zamieszkałam na południu Francji. Tam przyszła na świat nasza córka Katarzyna, która ku mojej radości przejęła moją pasję do fotografii i jest krytykiem moich prac. Czasami może zbyt surowym?

Od wielu lat fascynuję się kolorytem otaczającego nas świata, architekturą miast, mieszkańcami tych miast, streetartem, grą światła, kolorów, kontrastów i cieni. Pod wpływem chwili staram się uchwycić ten decydujący moment, wykonać zdjęcie, a następnie podzielić się nim z Państwem. Nie stosuję techniki komputerowego przetwarzania zdjęć.

Od czasu osiedlenia się we Francji aktywnie uczestniczę w spotkaniach i stażach fotograficznych ze znanymi i renomowanymi fotografami francuskimi np. niezapomniane spotkania i staże z Pierre-Anthony Allardem ze słynnego paryskiego Studia Harcourt. Osobiście prowadziłam małe warsztaty fotograficzne dla dzieci w szkole podstawowej Saint Joseph w Saint Ambroix (departament Gard). W 2014 roku zostałam członkiem Stowarzyszenia "Clin d'oeil Cévenol zrzeszającego malarzy, rzeźbiarzy i fotografów z regionu. Od 2010 roku moje prace są wystawiane w wielu miejscach. Lista wystaw umieszczona jest na moim blogu www.igg-photographie.com.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbył się pierwszy powojenny festiwal jazzowy?

 

Najczęściej czytane