stat
Impreza już się odbyła

Indie - spotkanie podróżnicze

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze "Indie". O swojej wyprawie opowie Sebastian Góra, 15 kwietnia (poniedziałek), godz. 17:00, ul. Dworska 29a, Gdańsk - Brzeźno. Wstęp wolny.

"Podczas spotkania opowiem o tym jak podczas pięciotygodniowej wyprawy doświadczyłem prawdziwych Indii, żyjąc dokładnie tak, jak lokalni mieszkańcy tego jakże barwnego kraju. Mieszkałem w aszramie jogowym Paramanand w Indore, a następnie w Jajpur, Agrze i Delhi. Odwiedziłem święte miejsca Omkareshwar, Maheshwar, Mandu. Chodziłem boso, jadłem i piłem w przydrożnych punktach gastronomicznych, poruszałem się słynnymi tuk tukami. Podczas wyprawy wykonałem ogrom zdjęć. Fotografie obrazują moje przeżycia, emocjonalne reakcje na napotkane sytuacje i osoby". Podczas pokazu będzie można zobaczyć wystawę zdjęć Sebastiana Góey "Indie - historia prawdziwa".

Sebastian Góra, fotograf z zawodu, zamiłowania i pasji. Zdobywca tegorocznej nagrody Grand Prix PhotoGlob Kolosów w Gdynia Arena za zdjęcie z Indii. "Fotografia reportażowa i podróżnicza - taką fotografię kocham, czuję i wykonuję z wielkim zaangażowaniem".

sebastiangora.com
facebook.com/sebastiangora.fotografia

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszy pokaz filmu "Popiół i diament" odbył się w klubie Żak. A gdzie i w którym roku odbył się drugi?