• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

I odpuść nam nasze Spotkanie autorskie z Januszem L. Wiśniewskim

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Januszem Leonem Wiśniewskim, które odbędzie się 26 czerwca o 18:00 w Sopotece. To niepowtarzalna okazja, by poznać autora osobiście i zanurzyć się w świat jego najnowszej książki I odpuść nam nasze, która porusza trudne tematy winy, kary i odkupienia. Spotkanie poprowadzi Ewa Lewandowska, Dyrektor Biblioteki Sopockiej.

Janusz Leon Wiśniewski to nie tylko wybitny pisarz, ale także ceniony naukowiec. Posiada tytuły magistra fizyki i ekonomii, doktora informatyki oraz doktora habilitowanego chemii. Jego debiutancka powieść S@motność w sieci stała się bestsellerem, zdobywając serca czytelników w Polsce i za granicą. Jego twórczość, obejmująca powieści, zbiory opowiadań oraz eseje, regularnie trafia na listy bestsellerów.

Wiśniewski jest mistrzem w opisywaniu skomplikowanych emocji i relacji międzyludzkich. Jego książki, takie jak Zespoły napięć, Los powtórzony czy Intymna teoria względności, poruszają głębokie tematy, zmuszając do refleksji nad ludzką naturą.

Jego najnowsza książka I odpuść nam nasze przenosi nas w lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte, ukazując dramatyczną przemianę zwykłego człowieka w mordercę. Wiśniewski wnika w najciemniejsze zakamarki ludzkiej duszy, eksplorując mechanizmy zazdrości, zemsty i nieodwracalnych decyzji. Jego nowa książka to głęboka analiza winy i odkupienia, która na długo pozostanie w pamięci czytelników.

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Gdzie odbyły się I Świętojańskie Noce Muzyki Operowej w Gdańsku?