stat
Impreza już się odbyła

I am Foreigner, I am Music (1 opinia)

Jak celnie pokazać zaskakujący i intrygujący obraz Polski widzianej oczami mieszkającego tutaj nowojorczyka z latynoskimi korzeniami?

Koniec wielkiej wojny

gru 5

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
Kup bilet

Four Seasons

gru 13

piątek, godz. 17:00

Gdynia,
Kup bilet
W swoim niepowtarzalnym teatralno-tanecznym wydarzeniu "I am Foreigner, I am Music" Josué Joseph wykorzysta pełną energii mieszkankę salsy, bachaty, muzyki klasycznej i baletu nowoczesnego. W osobistej, tanecznej i pełnej humoru opowieści partnerować mu będzie tancerz Przemysław Wereszczyński, dołączą do nich również baletnica i wiolonczelistka. Ta "taneczna pocztówka z Polski" błyskotliwie odpowie także na istotne pytania - jak znaleźć element wspólny między różnymi kulturami i jak zaakceptować to co nas wyróżnia oraz czy muzyka i taniec pozwalają na zachowanie własnej tożsamości?

Informacje o twórcach:

Przemek Wereszczyński - eklektyczny tancerz, aktor, choreograf i dyplomowany pedagog tańca. Inspirujący nie tylko ruchem, ale i charyzmą, i osobowością. Założyciel jednej z największej w Polsce szkół salsy "The Salsa Kings". Choreograf "You Can Dance" w Polsce i na Ukrainie, "Tańca z Gwiazdami" i "Fabryki Gwizd". Asystent głównego choreografa oraz tancerz filmu "Kochaj i tańcz". Wice Mistrz Świata w Salsie, Mistrz Polski w Salsie, II Wice Mistrz Polski w zawodowym tańcu towarzyskim.

Josué Joseph - Nowojorski muzyk, wielokrotnie nagradzany kompozytor (ERS Salsa Grammy Award), producent, reżyser oraz dyrektor La Epoca, gdzie propaguje wiedzę o salsie, jej korzeniach, twórcach, odmianach i tworzących ją rytmach. Tańczy Mambo, Rumbę i Salsę. Jest synem Alfonso "El Panameno", basisty legendarnych nowojorskich orkiestr, słynnej Ballroom Palladium, występującego z takimi artystami jak Tito Puente, Celia Cruz, Arsenio Rodriguez, Machito czy Johnny Pacheco! Obecnie mieszka w Polsce, prowadzi zajęcia w studiach tańca i na międzynarodowych festiwalach tanecznych.

I AM FOREIGNER. I AM MUSIC
MOJA EMIGRACJA W MUZYKĘ

Koncept: Josué Joseph
Reżyseria i choreografia: Josué Joseph oraz Przemysław Wereszczyński
Obsada: Josué Joseph oraz Przemysław Wereszczyński z zespołem
Muzyka: La Época i Josué Mastroianni

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jak nazywał się zorganizowany w 1984 roku przegląd filmowy organizowany przez klub Żak, podczas którego zaistniał dziś znany reżyser Krzysztof Krauze?