• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Halo, tu Sztuka! Papier

Papier jest przyjemny w dotyku, może mieć różne faktury i różne kolory. Może być matowy lub błyszczący. Łatwo się tnie i składa w różne kształty. Papier lubi akwarele, tusz i ołówek. Wieku nie starczy, żeby wyczerpać temat papieru. W trakcie warsztatów poznamy kilka technik z wykorzystaniem papieru. Będzie trochę malarstwa wodnego, trochę rysunku tuszem i ołówkiem, trochę zdobień i elementów ilustracji. A przede wszystkim będzie dużo pięknego papieru i olbrzymie pole dla wyobraźni!

sie 10

sobota, godz. 11:00 - 12:00

Wstęp wolny

29 czerwca - 14 grudnia 2024, godz. 11:15 - 12:15

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 0-12 zł
Warsztaty odbywają się w ramach programu "Halo, tu sztuka!". Jest to cykl warsztatów rodzinnych w Oddziale Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Gdańsku. W trakcie spotkań łączymy zdobywanie wiedzy z kreatywnymi działaniami pod okiem twórców i artystów. Razem podróżujemy po świecie Gdańska czasów złotego wieku i eksplorujemy galerie w poszukiwaniu dzieł i historii, które można zamienić na zupełnie nową sztukę. Podczas tegorocznej edycji poznamy różne techniki stosowane przez dawnych artystów i rzemieślników. Na warsztat weźmiemy między innymi: malarstwo, rzeźbiarstwo, pracę z gliną, metalem i tkaniną.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
- kiedy: 15.06.2024 (sobota), 11.30 (około 3 godz.)
- gdzie: Oddział Sztuki Dawnej, ul. Toruńska 1, Gdańsk
- warsztaty rodzinne: dla dzieci w wieku 8-13 lat
- wejście: w cenie biletu wstępu na wystawę
- rezerwacja: proszę podać numer telefonu, imię i wiek dziecka oraz tytuł warsztatów
- ilość miejsc: ograniczona
- obowiązują zapisy: zapisy@mng.gda.pl
- prowadzenie: Aleksandra Kotarska

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach zadania: Realizacja działań edukacyjnych i promocyjnych dla publiczności Muzeum Narodowego w Gdańsku

Informacja o biletach

normalny – 20 zł
ulgowy – 12 zł
uczniowie i studenci 7 – 26 lat – 1 zł
bilet rodzinny, do 2 osób dorosłych (rodzice, opiekunowie) i dzieci do 18 lat – 30 zł
bilet grupowy (grupy liczące 10 i więcej osób), cena za 1 os. – 15 zł
karnet 30-dniowy – 40 zł (karnet uprawnia do jednorazowego wstępu na wystawy stałe i czasowe do każdego oddziału Muzeum w okresie jednego miesiąca od dnia zakupu)
karnet roczny, na okaziciela – 150 zł (karnet uprawnia do nielimitowanego wstępu na wystawy stałe i czasowe do każdego oddziału Muzeum w okresie jednego roku od dnia zakupu)

Opinie

Sprawdź się

Protestanckie przekazy ikonograficzne które można zobaczyć w Dworze Artusa w Gdańsku to...?