• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gra w Mafię

W ramach "Projektu My!" serdecznie zapraszamy na piątą(!) odsłonę gry w Mafię! Uwierzcie nam, że ta rozgrywka odmieni Wasze życie. Będzie pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a w dodatku będzie utrzymana w duchu lat 20.

Tak! Zachęcamy Was do zaprezentowania fantazyjnych strojów. Zupełna dowolność, niech Wasza kreatywność nie zna granic. Oczywiście gracze bez przebrań też mają pełne prawo wziąć udział w wydarzeniu, bez obaw.

Ale... skoro karnawał trwa, to nasza gra też nieco zmieni swoją formę. Pomiędzy rundami, od czasu do czasu z głośników nieco głośniej poleci muzyka, to będzie czas na konsultacje z innymi uczestnikami rozgrywki. No bo kto będąc na imprezie nigdy nie spiskował, albo nie planował małych żartów i psikusów. Może podczas pogaduszek "na boku" powstaną sojusze Mafia-Miasto? Liczymy na Waszą inicjatywę, nic już nie sugerujemy... A jeśli nigdy nie grałeś w Mafię, to już tłumaczymy co i jak.

Mówiąc najprościej, w Mafii chodzi o to, żeby uratować obywateli miasta, zanim zajmą się nimi mafiozi.

Nasze rozgrywki w Mafię są częścią cyklu integracyjnych warsztatów z pobudzania wyobraźni, które w zależności od wydarzenia będą przybierać różne formy. Zapraszamy każdego, kto ukończył 15 rok życia. Stawiamy na zabawę i grę towarzyską, w której każdy może wczuć się w rolę wyznaczoną losowaniem postaci na początku gry. Nie ma się czego bać, wystarczy przyjąć swoją nową rolę i zacząć żyć rzeczywistością np. policjanta tropiącego złoczyńców. Zapewniamy Mistrza Ceremonii i niepowtarzalny klimat, a wszystko to zgodnie z panującymi obostrzeniami epidemiologicznymi.
Grałeś już w Mafię? Super! Przyjdź i zabaw się z nami kolejny raz. Nigdy o tym nie słyszałeś? Jeszcze lepiej, pozwól nam wprowadzić Cię w tajemniczy świat obywateli, policjantów, tajnych agentów no i oczywiście włoskiej mafii.

Dla zwolenników jasnych wyjaśnień podajemy definicję Mafii z Wikipedii.

Mafia - towarzyska gra fabularna symulująca walkę pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością. Gra charakteryzuje się ogromną elastycznością zasad, dzięki czemu można ją rozgrywać w niemal dowolnie licznej grupie. Gra wymaga i rozwija umiejętności obserwacji i analizy zachowań, wyciągania wniosków, przekonywania, a także kontroli mowy ciała oraz innych sygnałów niewerbalnych.

UWAGA
Osoby biorące udział w poprzednich edycjach Mafii mogą przyjść na godz. 18:30 (o 18:00 będziemy tłumaczyć zasady nowym uczestnikom).
Wiek: 15+
Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jakim mieście znajduje się siedziba główna ERGO Hestii?