• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Golden Hit"s Of 80' z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej

 • sobota, 9 marca 2024, godz. 18:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  100 - 178
  Kup bilet

"Golden Hits of the 80s Symfonicznie" - Największe Przeboje Lat 70/80/90 - Pierwszy raz w Polsce!

Zapraszamy Państwa na muzyczne wydarzenie, które przenosi w magiczny świat lat 70, 80. i 90.
"Golden Hits of the 80s Symfonicznie" - to koncert, który zagra na strunach Twojej duszy, przywracając niezapomniane przeboje tamtych dekad do życia w nowy, symfoniczny sposób.
Przygotuj się na muzyczną podróż pełną emocji, wspomnień i doskonałej rozrywki! Na scenie zabrzmią największe hity artystów, którzy definiowali ówczesną muzykę i nadal zachwycają słuchaczy na całym świecie.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Soliści Teatru Rozrywki o niezrównanym talencie oraz Grand Royal Orchestra połączą siły, by dostarczyć Ci niezapomniane wrażenia muzyczne. W programie tego wyjątkowego koncertu usłyszysz utwory legend takich jak Abba, Queen, Tina Turner, Elton John czy Michael Jackson.To tylko niektórzy z wielu ikonicznych wykonawców, którzy będą prezentowani w nowych, symfonicznych aranżacjach, nadając im jeszcze bardziej epicki charakter.

Grand Royal Orchestra to zespół muzyków o niekwestionowanym wyjątkowym talencie, którzy koncertują na całym świecie u boku Gwiazd. Dzięki wspaniałym Wykonawcą instrumenty smyczkowe, dęte i perkusyjne razem z solistami sprawią, że każdy dźwięk będzie brzmiał jak nigdy dotąd. Wspaniała oprawa wizualna oraz doskonała akustyka zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne i wizualne.
"Golden Hits of the 80s Symfonicznie" to wyjątkowy wieczór, który połączy pokolenia w miłości do klasyki lat 70, 80 i 90. Muzyka tamtych czasów jest wieczna, a jej piękno zostanie docenione na nowo dzięki temu koncertowi. Nie przegap tej okazji, by doświadczyć magii tych złotych przebojów w zupełnie nowym świetle.

To wydarzenie muzyczne, które pozostawi Cię z wzruszeniem i uśmiechem na twarzy, gotowego na więcej!

Bądźcie z nami w ten wieczór bo kochamy to co robimy...*******Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
Kup bilet
gru 13

środa, godz. 19:00

bilety 120 zł
sty 3

środa, godz. 17:00, 19:30

bilety 99 - 180 zł
Kup bilet

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się tradycyjna kaszubska zupa wigilijna z suszonymi owocami?