stat

Gala konkursowa Nagrody dla Młodych Twórców

Malują, projektują i grają na instrumentach. Są młodzi, pełni pasji i bardzo zdolni. Ośmioro artystek i artystów jest nominowanych do Nagrody dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury. Laureatów poznamy w przyszłym tygodniu, ale już teraz rusza plebiscyt na Nagrodę Publiczności. Ogłoszenie wszystkich laureatów Nagrody odbędzie się podczas gali konkursowej w Klubie Żak 30 listopada, o godz. 19.00.

Relacja z imprezy

Nagroda dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury przyznawana jest za wybitne osiągnięcia artystyczne osobom, które w roku przyznawania nagrody nie przekroczyły 35 roku życia. W tym roku będzie przyzna już po raz dwudziesty.

Nominowani:
Julia Ciesielska
Magdalena Gorzelańczyk
Patryk Hardziej
Martyna Jastrzębska
Aneta Kublik
Krzysztof Nowicki
Piotr Pawlak
Agnieszka Piasecka

Kapituła konkursu co roku wyróżnia trzech twórców, ale nagrodzona będzie też czwarta osoba, którą wybierze publiczność. Właśnie ruszył plebiscyt na Nagrodę Publiczności. Głos na swojego faworyta można oddać od dziś (20 listopada) do 27 listopada pod tym linkiem:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?