• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Fauna. Musical nieludzki | Teatr Valldal

Jeszcze nigdy w historii świata zwierzętom nie żyło się tak źle jak dziś. Hodowla przemysłowa, zooturystyka, kłusownictwo, cyrki, konie ciągnące turystów nad Morskie Oko, przemysł kosmetyczny, cywilizacja kradnąca każdy skrawek Ziemi zwierzaki nie mają łatwo w starciu z najokrutniejszym gatunkiem na świecie homo sapiens. Fauna. Musical nieludzki to spektakl właśnie o trudnych relacjach ludzi i zwierząt.

paź 4

wtorek, godz. 9:30, 11:00

bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
paź 20

czwartek, godz. 18:00

bilety 60, 70, 80 zł
Kup bilet
Klara kocha swojego psa Pimpka, a Pimpek kocha swojego człowieka Klarę. Zatem Fauna jest historią o miłości. Tyle że akcja rozgrywa się na planecie, na której zabija się 70 miliardów zwierząt rocznie, więc nie spodziewajmy się zbyt wielu różowych serduszek. Nasz spektakl to hołd oddany stworzeniom, którego cierpienia większość z nas nie chce widzieć, albo w nie nie wierzy. Polujemy, zjadamy, wykorzystujemy w testach kosmetyków, do produkcji ubrań, czy rozrywki. Zapominamy, że nie tylko pieski i kotki umieją poczuć ból.

Fauna. Musical nieludzki to kolejna po Wikingach. Musicalu nieletnim i Hejt School Musicalu groteskowa opowieść o otaczającej nas rzeczywistości. W tę podróż zabierze Was ponad 60 bohaterów, którzy wędrując po świecie (i zaświatach), będą próbowali walczyć o lepsze jutro dla wszystkich stworzeń. Czy ta walka jest w ogóle do wygrania? Czy naszym spektaklem próbujemy zatrzymać coś, czego zatrzymać się już nie da? A może lepiej wzruszyć ramionami i zwyczajnie odpuścić?

Spektakl otrzymał dofinansowanie w ramach Funduszu Wsparcia Kultury.

CZAS TRWANIA: 2 GODZINY (Z PRZERWĄ NA UDANIE SIĘ DO WODOPOJU I KARMNIKA)

SPEKTAKL DLA WIDZÓW OD 8 ROKU ŻYCIA.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Bilety do nabycia na: bilety.wck.org.pl/

Opinie

Sprawdź się

Który słynny polski reżyser rozpoczynał karierę teatralną w Teatrze Wybrzeże?