• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

EPICkie Warsztaty Improwizacyjne

Dom Sąsiedzki Jaśkowa 7 we współpracy z EPIC serdecznie zaprasza na EPICkie warsztaty improwizacji! Chcesz się dowiedzieć czym jest tak naprawdę Impro? Jak można go wykorzystać w życiu? Chcesz nauczyć się nowych umiejętności? Czasem nie wiesz, co powiedzieć podczas rozmowy? Pojawia się wtedy pustka w głowie? A może jest absolutnie odwrotnie i spontaniczność to twój żywioł? Proponujemy cykliczne EPICkie warsztaty improwizacyjne, na których dowiesz się czym jest impro, dlaczego każdy z nas improwizuje w życiu codziennym.

Nauczysz się technik odgrywania na scenie oraz wyrażania emocji w nagłych, niespotykanych sytuacjach! Nauczyć się obserwować i reagować w szybki sposób na zaistniałe sytuacje. Praca pod presją przestanie być już problemem i wiele, wiele innych. A wszystkiego tego nauczymy się razem poprzez zabawę!

Warsztaty są prowadzone przez Jaśminę Dzas Kotlarek.

Od wczesnych lat 2000 działa w teatrze amatorskim, grywa w LARPach, Jeepformach i innych formach teatralnych i improwizacyjnych. Zdobyła kilkanaście nagród za kreacje postaci. W wolnym czasie grywa w Larpy oraz Jeepformy oraz tworzy imprezy masowe.
Występowała w Polsce jak i za granicą.

Kiedy? 21.05 (warsztaty mają charakter cykliczny i odbywają się co dwa tygodnie).
Gdzie? Dom Sąsiedzki Jaśkowa 7 - ul. Jaśkowa Dolina 7, Gdańsk

!!Obowiązują zapisy!!!

mk@morena.org.pl
SMS pod nr 515 151 802
Ilość miejsc OGRANICZONA!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Siedziba Muzeum Narodowego w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 1 funkcjonuje jako muzeum od...?