Impreza już się odbyła

Czytanie na Dywanie

Jak co miesiąc zapraszamy na Czytanie na dywanie! Będzie to ostatnie spotkanie przed wakacjami.
Na dywanie, na poduchach, w fotelach, jak komu wygodnie, będziemy czytać. Zapraszamy dzieci, dorosłych, rodziny i samotnych, babcie i dziadków, ciocie i wujków. Każdego, kto w niezobowiązującej atmosferze chciałby posłuchać ciekawych opowieści. Spędzić czas z miłymi ludźmi małymi i dużymi. Napić się dobrej kawy, zjeść kawałek domowego ciasta.

lis 30

poniedziałek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Kup bilet
O tym jak to się stało, że mam Ulfego została Indianką przeczyta Wam Maciej. Kto jeszcze nie poznał tego czarodzieja to proszę przeczytać dalej: Maciej Stranz to znany na trójmiejskiej scenie artystycznej człowiek orkiestra. Kolekcjonuje i gra na tak nietypowych instrumentach jak śruti box, gęśla, cytra, bębny obręczowe, lutnia, trąbki sygnałowe, saxhorn, didgeridoo, misy tybetańskie, balafon, kij deszczowy, kalimba. Wspólnie z żoną Beatą jako Kamyk Studio tworzą autorskie programu edukacyjne. Rozbudzają miłość do literatury wśród najmłodszych czytelników w trójmiejskich szkołach i przedszkolach. Maciej współtworzy również Karawanę Opowieści, która przybliżają świat mitów, legend i baśni każdemu kto gotowy jest czerpać z zawartego w nich piękna i mądrości

Jak zwykle po czytaniu będą warsztaty i będzie też możliwość kupienia książek z Wydawnictwo Zakamarki.

A to garść przydatnych linków:
spotykamy się tu: Miejsce https://www.facebook.com/miejscesopot/
czytać będzie: Kamyk Studio https://www.facebook.com/kamykstudio/
książkę wydaną przez: Zakamarki https://www.facebook.com/WydawnictwoZakamarki/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Akcja powieści "Hanemann" Stefana Chwina dzieje się w: