• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

City of Stars

Największe przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej w niepowtarzalnym show City of stars! Niezapomniane muzyczne emocje z udziałem 30 wokalistów i znakomitego muzyka jazzowego Dominika Kisiela. Gdyński Chór "Razzle Dazzle" po raz kolejny zaprasza na wielkie święto muzyki wokalnej, której gwiazdą będą znane filmowe melodie przygotowane w aranżacjach na 4-głosowy chór z jazzowym akompaniamentem Dominika Kisiela.

lut 20

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 50 zł
wyprzedane
mar 17

piątek, godz. 19:00 - 21:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 139 - 399 zł
Kup bilet
Przed nami największe przeboje z filmów: City of stars, Narodziny Gwiazdy czy Zimna wojna. Nie zabraknie trzymających w napięciu melodii z Avatara czy zwrotów akcji do świata animacji Krainy lodu. W drugiej części wieczoru rozbłysną znane hity muzyki rozrywkowej, w tym zespołu The Beatles czy The Beach Boys w wydaniu a cappella. Będzie także klasyka - kompozycja króla amerykańskiej muzyki Georga Gershwina i odpowiedź zza oceanu króla polskiej piosenki Zbigniewa Wodeckiego.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


"Razzle Dazzle" jak zwykle zamiesza i wstrząśnie sceną! Daj się ponieść znakomitej muzyce City of stars.

"Razzle Dazzle" (ang. błyszczeć, zamieszać) to gdyński chór mieszany kochany za nieposkromioną energię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów, kilka projektów telewizyjnych (w tym Polsat Hit Festiwal, Mam talent, Project Lady), laureaci złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie Mundus Cantat 2002 i złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji.

Za pulpitem dyrygenckim niezmiennie od początku razzluje charyzmatyczna ZZ Pop Zuzanna Popiołkiewicz.

Realizacja:
Dyrygent: Zuzanna Popiołkiewicz
Fortepian: Dominik Kisiel
Dyrektorka chóru: Urszula Kokoszka
Fundacja Śpiewaj!: Urszula Kokoszka, Joanna Lica, Matylda Sidwa-Gorycka, Zuzanna Popiołkiewicz

Opinie

Sprawdź się

Co będzie można zobaczyć w NOMUS?