• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Charytatywna Gala Taneczna / Kolektyw Ruchu 2022

27 maja w Teatrze Muzycznym w Gdyni podopieczni szkoły tańca podzielą się tym, nad czym pracowali przez ostatnie miesiące.

W piątek 27 maja o godzinie 18:00 odbędzie się charytatywna Gala Taneczna, podczas której uczniowie gdańskiej szkoły tańca KOLEKTYW RUCHU zaprezentują swoje umiejętności na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. Młodzi tancerze w różnych grupach wiekowych wyjdą na scenę w pięknym geście solidarności z chorymi dziećmi, bo to właśnie dla nich przeznaczony jest cały zysk z tego wydarzenia.

KOLEKTYW RUCHU tworzą ludzie z pasją, którzy wspierają się w każdej sytuacji, to miejsce, gdzie młodzi tancerze uczą się pracować ze sobą, tworzyć i swobodnie rozmawiać o tańcu.

Komu pomagamy?
Cały zysk z wydarzenia zostanie przekazany na cele statutowe Hospicjum Pomorze Dzieciom w Gdańsku. Hospicjum obejmuje opieką medyczną nieuleczalnie chore dzieci i młodych dorosłych w promieniu ponad 100 km od Gdańska. Pacjenci i ich rodziny otrzymują pomoc lekarzy, pielęgniarek, psychologów, fizjoterapeutów i pracownika socjalnego. Opieka medyczna odbywa się 24 godziny na dobę przez cały rok. Hospicjum otacza opieką rodziny, które po śmierci naszych pacjentów znajdują się w żałobie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
50zł - Bilety można zakupić tylko w recepcji studia, płatne gotówką.

W sprzedaży od 04.05.2022. Liczba biletów ograniczona (z powodów ograniczonej liczby miejsc w pierwszym rzucie obowiązuje limit 2 biletów na dziecko).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbyły się I Świętojańskie Noce Muzyki Operowej w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane