stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Beata Rzepińska-Semmerling - wernisaż

Zapraszamy na wernisaż wystawy Beaty Rzepińskiej-Semmerling. Przedmiotem wystawy będzie zbiór obrazów, ilustracji oraz grafik stworzonych w ciągu paru ostatnich lat przez artystkę.Beata Rzepińska-Semmerling jest absolwentką kierunku Grafika na Wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom z Projektowania Graficznego zrobiła w 2003r. w Pracowni profesora Jerzego Krechowicza, aneks z rysunku u profesora Macieja Świeszewskiego. Specjalizację w zakresie malarstwa ukończyła w Pracowni profesora Hugona Laseckiego.

Od okresu studiów do chwili obecnej zajmuje się rozwijaniem swojego autorskiego stylu malarstwa, ilustracji i rysunku. Jej prace znajdują się galeriach oraz zbiorach prywatnych w całej Polsce i poza granicami. Jest również autorką ilustracji wielu książek, kalendarzy, plakatów. Ma za sobą też kilka wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Jest założycielką marki OH MY CAT!, na witrynie firmy znajduje się szeroka prezentacja jej twórczości - www.ohmycat.pl.

O wystawie:
Przedmiotem wystawy będzie zbiór obrazów, ilustracji oraz grafik stworzonych w ciągu paru ostatnich lat przez artystkę. Większość prac wykonana jest w technice akrylowej, pojawią się tez grafiki w technikach: akwaforta oraz piórko z tuszem. Tematykę stanowią zwykle intensywne w kolorze sceny z bajkowego świata wyobraźni malarki, przedstawione w bardzo charakterystycznej dla niej stylistyce, dzięki której jest rozpoznawalna. Ulubione motywy to postać kobiety w oraz ukochane koty w zdecydowanie odrealnionych odsłonach.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij