stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Baltic String Quartet - Chillout Classic

Fundacja Wspólnota Gdańska zaprasza do Oliwskiego Ratusza Kultury na niezwykły koncert...w ciemności!

Muzyka ma niesamowite właściwości terapeutyczne. W zależności od jej rodzaju, tempa oraz stylu, można osiągnąć konkretny stan psychiczny i nastrój. Wystarczy usiąść lub położyć się, zamknąć oczy, wsłuchać się w Chillout, wziąć głęboki oddech i oderwać się od ziemi, od codziennych spraw, obowiązków, nerwów, gonitwy. To chwila, w której głęboka relaksacja jest na wyciągnięcie ręki. Wędrówka do innej rzeczywistości poprzez muzykę to jedna z najciekawszych form odprężenia. Można pozwolić sobie na całkowity relaks oraz uspokoić myśli.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Chillout Classic to koncert przygotowany specjalnie z myślą o ludziach współczesności - zapracowanych i zestresowanych. Koncert odbędzie się w przyciemnionej sali koncertowej, gdzie atmosfera ma sprzyjać całkowitej relaksacji. Uczestnicy będą leżeć lub siedzieć na podłodze, wsłuchując się w muzykę i odpływając w magiczną krainę skojarzeń i dźwięków. Koncert Chillout Classic pozwala na głębokie odprężenie w wygodnej pozycji, wyłączenie wszystkich zmysłów i stan głębokiej relaksacji, w którym wszystkie zmartwienia i codzienne sprawy przestają mieć znaczenie i przesuwają się na dalszy plan. Taka sesja pozwala na regenerację i późniejszy powrót do rzeczywistości w pełni sił psychicznych. Pomysłodawcą koncertów Chillout Classic jest trójmiejski kwartet smyczkowy Baltic String Quartet. Na tego typu koncert-performance zaprasza już od 5 lat. Tym razem zawita do Oliwskiego Ratusza. Od widzów będą wymagane karimaty lub poduszki.

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, szukasz nowych wrażeń, pragniesz odkrywać nową muzykę, albo po prostu zależy Ci na relaksie i odprężeniu, przyjdź na koncert Chillout Classic 8 grudnia 2018 roku i zabierz ze sobą najbliższych.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który działający do dzisiaj teatr jest najstarszym teatrem niezależnym w Trójmieście?