• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Chillout Classic Session z muzyką oscarową cz.1

Chillout Classic Session z muzyką oscarową.
Prowadzi DJ Classic. 

cze 23

niedziela, godz. 18:00

bilety 60 zł
przedsprzedaż 50 zł
Leżaki, przyjemne światło w półmroku, ulubiony napój w ręce i świetna muzyka - tak wyobrażamy sobie wieczorny CHILL w naszym magicznym miejscu! 26 - 04 - 2024 piątek 21:00 CHILLOUT CLASSIC SESSION z muzyką oscarową to nowy projekt w premium restaurant & shows ORIA MAGIC HOUSE w sercu Gdańska nad samą Motławą; dedykowany melomanom, miłośnikom dobrej muzyki, wszystkim tym, którzy chcą trochę zwolnić i przy muzyce zrelaksować się i wprowadzić w błogi nastrój.

Chillout Classic Session wywodzi się z idei Chillout Classic, koncertów w ciemnościach, realizowanych już od ponad 10 lat przez kwartet smyczkowy Baltic String Quartet. Na bazie tego pomysłu powstał też Festiwal Chillout Classic, realizowany na jesień w Straszynie. Chillout Classic Session to swego rodzaju radio na żywo, gdzie Tomasz Diakun DJ Classic, będzie prezentował muzykę, nierzadko z płyt winylowych z własnej kolekcji, dla publiczności, która w Oria Magic House będzie mogła słuchać i relaksować się na leżakach, pufach, z ulubionym drinkiem i przy zgaszonym świetle.

Tomasz Diakun to skrzypek, filharmonik, lider Baltic String Quartet, członek Smooth Jazz Trio, pomysłodawca Chillout Classic, prezes Fundacji Chillout Classic, dyrektor programowy Festiwalu Chillout Classic oraz od niedawna prezenter radiowy Radia Spin. W planie jest cykl spotkań z kompozytorami muzyki filmowej. Nie zabraknie Morricone, Vangelisa czy Zimmera i Johna Wiliamsa. W każdej odsłonie słuchacze będą odkrywać arcydzieła, ale niekiedy mniej znane utwory kompozytorów, ale na pewno takie, które zapewnią ukojenie dla umysłu i duszy. Od subtelnych, delikatnych dźwięków fortepianu, hipnotyczne, ambientowe aranżacje po pełne, wielkie orkiestrowe wykonania. Prezentowane utwory to nie tylko klasyczne nagrania, ale także nowe interpretacje znanych hitów, co sprawi, że program będzie świetnym sposobem na poszerzenie horyzontów muzycznych. Projekt "Chillout Classic Session" ma dwa główne zadania, obok edukacyjnego charakteru ma wprowadzić w stan odprężenia i relaksu. Zapomnij zatem o stresie i pozwól sobie na chwilę relaksu z "Chillout Classic Session" w Oria Magic House. Czas trwania sesji - trochę ponad godzinę...wszystko zależy od klimatu, który się wytworzy... Wpadajcie do Orii na CHILL NIGHT albo po prostu zostańcie po lunchu/ kolacji z nami na dłużej.

Opinie

Sprawdź się

Gdzie schował się Czart z legendy gdańskiej?