stat
PATRONAT

BOTO post-pandemicznie: Irek Wojtczak / Michał Gos

Wracamy powoli do rzeczywistości i wznawiamy cykl czwartkowych spotkań. Na razie pozostajemy przy formule duetów, czekając na poluzowanie obostrzeń. Czerwcowy długi weekend możecie ropocząć u nas, przy improwizacjach muzycznych Irka Wojtczaka i Michała Gosa. Pamiętajcie, że są limity miejsc i mamy tylko 50% widowni!

Irek Wojtczak saksofony ,flet, bas klarnet
Michał Gos - perkusja

jazz - koncerty w Trójmieście


Jam session / mp - p - pp /

Duet dwóch, od lat współpracujących ze sobą wykonawców sceny muzyki improwizowanej. Z przekonaniem sięgają do źródeł klasyki, jazzu, polskiego folkloru, prowadząc narrację w stronę totalnej spontaniczności. Zarówno Gos jak i Wojtczak to muzycy o wspaniałych umiejętnościach, dużej wyobraźni muzycznej a ich energetyczny flow nie ma sobie równych.

Bilety: 20 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/

fot. Spatif
****
Obowiązują następujące wytyczne:
maseczki zasłaniające usta i nos
przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?