• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

BOTO JAM: Krzysztof Hadrych DYPLOM

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji.

Po pierwszym setcie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni. Gitarzysta, kompozytor, producent muzyki elektronicznej. Od najmłodszych lat najbardziej zainteresowany tym, czego jeszcze nie słyszał. Jego muzyka jest eklektyczna, zróżnicowana, często eksperymentalna, ale nie boi się piosenek. Jest członkiem Tomasz Chyła Quintet, Artificialice, BJKT, robi elektronikę pod pseudonimem kadrych.

jazz - koncerty w Trójmieście


Na dyplomie licencjackim premierę będzie miał jego najnowszy projekt, Sextet2000. Jest on próbą ujednolicenia muzycznych myśli, spięcia w całość eklektyzmu, który nawiedza jego głowę. Usłyszycie Państwo jazz, rock, muzykę eksperymentalną i naleciałości współczesnej muzyki poważnej. Będzie poważnie, śmiesznie, złowrogo i radośnie. Oczywiście nie jest sam w tym zadaniu. Zaprosił do zespołu same wybitne indywidualności, które pomogą mu zakończyć ten etap edukacji.

Sextet2000 zagra w składzie:
Krzysztof Hadrych - gitara
Filip Żółtowski - trąbka
Jakub Klemensiewicz - saksofon sopranowy/barytonowy
Piotr Chęcki - saksofon tenorowy
Szymon Zalewski - kontrabas
Alan Kapołka - perkusja

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Sztukę o początkach Gdyni napisał znany trójmiejski pisarz. Jaki?

 

Najczęściej czytane