• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Boto jam: Bluesowe Poniedziałki
PATRONAT

BOTO JAM: Irek Wojtczak, Tomasz Dąbrowski & goście

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji.

Po pierwszym setcie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni.

jazz - koncerty w Trójmieście


Rozmowy niekontrolowane - Irek Wojtczak / Tomasz Dąbrowski

Duet wykonawców sceny muzyki improwizowanej. To dialog otwarty na stare i nowe horyzonty dźwięku, gdzie muzycy poprowadzą narrację w stronę totalnej spontaniczności. Patrząc na wykonawców pewne jest, że dźwięki które usłyszymy to niepochamowana inwencja i niepowtarzalność.

Tomasz Dąbrowski, trębacz, kompozytor, improwizator. Wielokrotnie nagradzany artysta zarówno w Polsce jak i za granicą. Wychwalany przez najważniejszy Amerykański magazyn jazzowy - Downbeat, jako jeden z najbardziej różnorodnych i ciekawych muzyków Europejskich [2020]. Tomasz jest również na liście 15 najważniejszych muzyków Europejskich według znanego na całym świecie magazynu AllAboutJazz [2017].
Ireneusz Wojtczak saksofonista, kompozytor, improwizator - po prostu Ireczek.

Bilety: 25 zł
online: goout.net/pl/bilety/boto-jam-irek-wojtczak-and-tomasz-dabrowski/

Podczas wydarzenia organizator zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z sytuacją epidemiolgiczną. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o zastosowanie się do aktualnych zasad bezpieczeństwa. 

Informacja o biletach

Opinie

Sprawdź się

Jaki gdański kościół został przerobiony na wielofunkcyjne centrum kulturalne?