• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Artystyczny Klub Rodzica

Cykl sobotnich spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat, w trakcie których mali uczestnicy odkrywają swoje pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają ok. 60 minut. Zapraszamy na spotkania w konsulacie kultury.

w każdą środę (do 13.07), godz. 17:00 - 19:00

bilety 100 zł
Kup bilet
2.04.2022
"Teatr - a co to?" - warsztaty teatralno-muzyczne

Warsztaty teatralno-muzyczne podczas których damy upust wyobraźni i ekspresji maluchów i ich opiekunów. Sprawdzimy co jest potrzebne, by występować na scenie i czy w ogóle potrzeba "prawdziwej" sceny, by wydarzył się teatr. Odpowiemy na pytania kto i po co pracuje przy powstawaniu spektaklu i spróbujemy stworzyć własny. Będzie dużo hałasu, hasania, a przede wszystkim wspólna zabawa.

23.04.2022
"Rytmy Afryki" - warsztaty bębniarskie

Na warsztaty bębniarskich Dzieciaki będą mogły osobiście poczuć rytmy Afryki na oryginalnych bębnach djembe. Spróbują zarówno podstaw pracy rytmicznej, jak i zwyczajnej zabawy na instrumentach, bo o to przecież chodzi w muzyce! Dajmy się ponieść afrykańskim rytmom!

7.05.2022
"Cudoludki" - czyli twórcze spotkanie z klockami i robotami

Klocki zawierają szereg elementów, które będziemy wprawiali w ruch: koła zębate, osie, przekładnie. Zbudujemy konstrukcję zgodnie z instrukcją by potem móc się nią pobawić. Druga część zajęć to spotkanie z małymi robocikami-ozobotami. Zbudujemy dla nich trasy ze specjalnych puzzli i będziemy mogli wspólnie poobserwować jak zwinnie będą się po nich poruszać.

21.05.2022
"Rodzinna Sensoplastyka®" - kreatywnie się brudzimy

Zajęcia marki Sensoplastyka® to czas bezpiecznej i nieskrępowanej zabawy, podczas której będziemy poznawać świat, własną wrażliwość i możliwości poprzez organoleptyczne samodzielne, indywidualne i wyjątkowe doświadczanie wielu bodźców sensorycznych. Podczas zajęć dzieci i ich opiekunowie będą mieli okazję przygotować ciecz nienewtonowską, "jadalną" kolorową ciastolinę i piasek kinetyczny brudząc się przy tym bez ograniczeń. Stworzymy także wspólną ścieżkę sensoryczną. Koniecznie ubierzcie rzeczy, które będą mogły się pobrudzić i na wszelki wypadek coś na przebranie.

4.06.2022
"Wakacje na działce" - odkrywamy tajemnice przyrody

Niech żyją wakacje, pole, las... i działka! Wspaniała letnia przygoda przyrodnicza możliwa jest także w mieście. Wystarczy wybrać się na spacer do parku lub do ogródka działkowego. Spotkasz tam mnóstwo przyjaciół, którzy bzyczą, ćwierkają i szeleszczą.

Na zajęciach wspólnie poznajemy tajniki przyrody, odkryjemy tajemnice zwierzątek i roślin oraz spróbujemy się zainspirować do wspólnych wypraw z nosem w trawie. Zadbamy także o naszą wyobraźnię, uważność i zdolności manualne.

18.06.2022
"Początek" w reż. Małgorzaty Mach - magiczny spektakl Teatru Baniek

Spektakl "Początek" to historia człowieka, który odkrywa magię. Delikatnie, krok po kroku, zbliża się do poznania i okiełznania żywiołu baniek mydlanych. Ogląda je, dotyka, zaczyna się ich uczyć aby odkryć radość w swobodnej zabawie. Spotkanie z Teatrem Magicznych Baniek to gwarancja familijnej zabawy! Zapraszamy do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy.

Spektakl bez ograniczeń wiekowych.
Koncept i scenariusz: Kamil Leński i Małgorzata Mach
Reżyseria: Małgorzata Mach
Wykonanie: Kamil Leński
Czas trwania: ok 40 min.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Orłowie działa od...?