Impreza już się odbyła

America Central in Motion

Wystawa w dwóch odsłonach - warszawskiej i gdyńskiej - jest zapisem podróży czwórki fotografików w rejony mało znane turystycznie.

21 stycznia - 28 lutego 2021

Gdańsk,
Wstęp wolny

4 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny
Ameryka Środkowa łączy dwa kontynenty. Geograficznie przynależy do Ameryki Północnej, kulturowo - do Południowej. Znajdujące się w tym rejonie powszechnie uznawane za "kraje niebezpieczne" okazały się rajem dla podróżujących...
Nicas (mieszkańcy Nikaragui), Catrachos (mieszkańcy Hondurasu), czy Chapines (Gwatemali) to ludzie radośni, pogodni i spokojni. Z wielką otwartością podchodzą do nowych znajomości i ciekawi są Europejczyków, jak my ich. A swoista mieszanka kultur indiańskich, afrykańskich, europejskiej i amerykańskiej czynią z nich lud tak barwny, jak ich stroje.
Fotograficy Anna Młodzikowska, Ewa Filipkowska, Jacek Kadaj i Monika Smorczewska pokażą zdjęcia i opowiedzą o podróży pełnej niesamowitych spotkań z obcą kulturą, poszukiwaniach prawdziwej plantacji kawy, wspinaczce na czynny wulkan i wielu przygodach, które ich spotkały na trasie Gwatemala, Honduras, Nikaragua, Panama.
Zapraszamy na wernisaż wystawy połączony z prezentacją

GDYNIA: 9 listopada 2013 r. (sobota) o godz. 16.00. InfoBox, ul. Świętojańska 30.
Wystawa potrwa do 23 listopada.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile scen będzie mieć budowany Gdański Teatr Szekspirowski?