stat
Impreza już się odbyła

Ale sajgon! Opowieści z Wietnamu

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze o Wietnamie.

"Marzenie o zobaczeniu tarasowych pól ryżowych oraz odbycie rejsu wśród skalistych wysp słynnej zatoki Ha Long czy deltą Mekongu zaprowadziły mnie tym razem do niezwykłego kraju Azji Południowo-Wschodniej... Na dzień dobry Wietnam osaczył Europejczyka swoim zwariowanym i pełnym chaosu życiem: smakiem porannej zupy pho bo, brzęczącą rzeką skuterów, wszędobylskimi, ulicznymi sprzedawcami owoców i warzyw, pociągiem przejeżdżającym między ciasną zabudową Hanoi... Na usta nie bez powodu cisnął się okrzyk: ale sajgon!

Z przyjemnością poddałam się tętniącemu sercu azjatyckich metropolii, by na deser zachwycić się tamtejszymi cudami natury. Zapraszam na opowieści z Wietnamu!"

Diana Dziaduch - biolog morza, przewodniczka po Trójmieście i pilotka wycieczek, z pasji podróżniczka, wolny duch, kochająca przyrodę i lubiąca fotografowanie. Do tej pory odwiedziła ponad 60 krajów w Europie, Afryce i Azji.

Wydarzenie współfinansowane przez Radę Dzielnicy Przymorze Wielkie. 

Przeczytaj także

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaka telewizja nagrała i wyemitowała musical "Lalka" w reż. Wojciecha Kościelniaka?